• Pohádka

Blbý a blbější (1994)

Myslel jsem si, že tento tip humoru mě již dnes nedokáže rozesmát, ale Jim Carrey a Jeff Daniels, to i po těch letech funguje bezvadně. Jasně že se ve filmu najdou místa co jsou přes čáru, v globálu jsem se ale dobře bavil.

To Kapitola 2 (2019)

Velké zklamání...2 hvězdy za to, že to je King.

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Skvělý nápad, bohužel nevyužit celý jeho potencional.Dabing příšerný, nicméně to mělo i hezké chvilky.Kostymy, nepřehnane efekty se povedly.2-3*

Pí a jeho život (2012)

Hodně pozvolný rozjezd, ale jinak velice zajímavý příběh, po "přetržení začátku" jsem se už nenudil ani chvíli :-)

Ztracen v džungli (2017)

True Story, netušil jsem, na konci mi spadla brada, nádherný a obdivuhodný příběh.

Božský Bruce (2003)

Starý dobrý Jim Carrey, dneska už mu to takhle pěkně nefunguje

Víla Zuběnka (2010)

Nechal jsem to pár dní uležet a po pár dnech musím říct, že film celkem dobře pobavil a překvapil...myslím že si v tom najde svoje dětský i dospělý divák. V některých scénách jsem se fakt upřímně a od srdce zasmál, pěkná oddychovka :-)

The Nurse (2017)

Záměr úplně nechápu, stopáž 2 minuty, nicméně po několika vteřinách mě to ze zajímavosti zvedlo ze židle, atmosféru to má, konec očekávatelný

Svět podle Daliborka (2017)

Těžko se mi hodnotí, absolutne nesouhlasim s obsahem a prakticky každou větou kterou ten člověk řekne.Dokument je ale natočený v celku dobre a závěr dokumentu v Osvetimy mi totálně vyrazil dech.Cele je to jedna velka nehoráznost a je mi špatně z toho, ze takovi lidi vážně jsou.Velka lekce o lidech, s kterymi tady musíme žít. Nepolemizoval bych nad tim, jak moc dokument mel scenar a jak moc to bylo "nenahrane", beru si z toho ponauceni, ať to bylo tak, nebo tak.

Na střeše (2019)

Velika poklona pred Mádlem co se mu podařilo napsat, zrezirovat, natočit. Vykony p.Švehlíka i Duy Anh Tran byly neskutečné, klobouk dolu, ve fimu bylo úplně všechno, diky za něj.