• Pohádka

Teroristka (2019)

Čekal jsem vic humoru, vic komedie, svy mista to melo a konec byl luxusni, nicmene nektere monenty trochu přitažené za vlasy, krasny cistokrevny prumer :-) Parkrat jsem se od srdce zasmál :-)

Film o filmu: Teroristka (2019) (TV film)

Podívejte se na film o filmu až po filmu, tady vám prakticky vykecají konec :)))

Narušitel (2019)

Dle traileru jsem očekával že p.Zindulka dostane více prostoru, ale i přes to byl jeho herecký výkon nádherný, poslední role, byl to PAN herec. Film podle skutečných událostí, o to více je to k nas*ání, myslím že film je podhodnocený, samozřejmě se z něj nechalo vytěžit více, ale 17ti letý kluk natočí všechny scény z letadel opravdu v letadlech a ve vzduchu, žádný dron nic, žádné digitální efekty, prostě poctivě. Palec nahoru i za hudbu, neříkám že je to na Oskara, ale za shlédnutí a uznání to prostě stojí :-)

Podfukářky (2019)

Námět je skvělý nápad, moc jsem se bavil, představitelky hraly skvěle, rozuzlení překvapivé... stálo to za to :-)

Všechno nejhorší 2 (2019)

V prvnich 15ti minutach jsem mel obavu, ze se jedna jen o remake jedničky, ale zapletku a navrat do deje ktery se tvurcum podarilo vymyslet byl na americke pomery dost prekvapujici. Škoda jen nekterych scenaru "smrti", to bylo pritazene za vlasy a prehnane, jinak celkem povedeny kousek, meli to dobre promyslene a davalo to celkem smysl.

Chvilky (2018)

Vykon Bokové je neskutečný, to jsem od ni čekal, ona už je jistota dobře zahrané role. Bohužel mému oku se nelibila moc kamera a minimalne scenar je lehce nestandartni. Samozrejme film uplne nezapada mezi ostatní filmy a vlastne jsem chvíli přemýšlel, jestli má nějaký děj a zapletku.S timhle jsem se trochu pral, po pravdě by se nechalo vytěžit vic.Hodnotim prumerem. Jestli to ma byt ukazka běžného života kazdeho z nas, tak děkuji pekne, super vyhlidky.

Klec (2019) (TV film)

Hádek i Bohdalová skvělý herecký výkon, snadno uvěřitelné, až mi z děje místy nebylo úplně dobře, nicméně vše v pořádku, klobouk dolů, byl to mazec, Strach, ani Epstein nezklamali.

Leaving Neverland (2019)

Jednostraně natočený dokument, který ukazuje krále popu z pohledu, proti kterému se již nemůže bránit. Ani já nesoudím, jak to doopravdy bylo, nicméně je spousta fakt, které dokument pravděpodobně záměrně neuvádí, chybí výslechy a rozhovory druhých stran, Jacksonovy rodiny, personálu atd... Po 1. dílu jsem již neměl chuť se ke zbytku vracet, 2.díl byl podstatně zajímavější. Osobně si myslím že pravda může být někde uprostřed, ale to už se jen těžko dnes dozvíme, nechal bych ho spát :-)

Černokněžník (1997) (TV film)

Pravda, že je to nízkonákladovka ČT z 90.let, ale p.Bartoška mě tady fakt baví, pohádka je na motivy B.Němcové a je to taková pohodovka, dodychovka s příjemnou muzikou.3-4* a tentokrát z nostalgie zaokrouhluju směrem nahoru :-)