Únos vlaku 1 2 3 (2009)

"You're My God damn Hero" Bavilo mě to, a to je hlavní. Denzel a Travolta to zahráli fajnově, takže spokojenost 4* s klidem :)

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Jeden prsten, vládne všem! Tu není co komentovat. To třeba vidět! Už jako malí jsem miloval pána prstenů, běhal jsem venku s mečíkem a hrál si na Aragorna a zabíjel skřety :D (Nejlepší postava trilogie). Takže děkuji televizi nova za připomenutí tohoto krásného snímku. Peter Jackson dokázal nemožné! Bylo v tom vše! City, emoce, boje, a hlavně glum! :D Jinak píšu ke všem třem dílům stejný komentář :) 1 díl 5*, 2 díl 4*, 3 díl 5*

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Všichni to berete tak, že to musí být stejné jak Pán prstenů. Je to perfektní film, nevím co si stěžujete. No a co, že je to i vtipné, alespon je to něco nového :) Já s tím nemám problém :) 5* :)

Hory mají oči 2 (2007)

Podle mě stejně dobré jak 1. Tedy až na demenci vojáků :DD Bavil jsme se a to je hlavní :) Ruka z hajzlu forever :DDD

Hory mají oči (2006)

Něco tak nelidského jsem už dlouho neviděl. Když jí ti skřeti znásilňovali jsem si říkal "Tak už jí ku*va někdo běžte na pomoc". + tohoto filmu je, že lidi nebyli tak dementní jak v ostatních hororech. Takže sečteno podtrženo 4* v klidu dám.

Pevné pouto (2009)

FIlm se mi celkově dost líbil, ale štvalo mě to skákání mezi realitou a nebem. Neříkám, některé záběry se fakt povedli :) Vždy, když se na scéně objevil ten ulízlej debil, měl jsem takovou pachut' na jazyku. A navíc, když jsem se už pomaloučku dostával do děje, přišla posraná reklama. Jinak také dokonalá hudba to celé ladila. Takže 71% .

Statečné srdce (1995)

"Umím se prát!" "Já vím, ale teprve moudrost z nás dělá muže!" Překrásné historické drama. Pocit dívat se na statečnost, beznaděj a boj s bezprávím za cenu krve, zranění, mrzačení a smrti v dobách, kdy vlastně vítězství nebylo ničím jiným než získáním možnosti dřít v potu tváře na půdě a pozemcích vlastního pána.