Kniha přežití (2010)

Nechápem, prečo tu píšete, že to mělo málo akce. Akce bylo na mě dost, a i kdyby jich bylo málo, tak stály za to. :) Film měl srdce, atmosféru a hlavně Denzela Washingtona.

Faunův labyrint (2006)

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, ale včera jsem se rozhodl na fauna podívat, a nemohl jsem uvěřit svým očím :). Takovou atmosféru u filmu, jsem už dlouho nezažil. K hororu to mělo dost daleko, spíše se mi to zdálo jako drsnější pohádka, ale to nemění nic na tom, že je to boží film. Takže 5* bez problému.

Pátek třináctého (2009)

Jako jednohubka dobré, šla z toho atmosféra. Akce také dobrá. Jason zas nesmrtelný :D

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Jeden prsten, vládne všem! Tu není co komentovat. To třeba vidět! Už jako malí jsem miloval pána prstenů, běhal jsem venku s mečíkem a hrál si na Aragorna a zabíjel skřety :D (Nejlepší postava trilogie). Takže děkuji televizi nova za připomenutí tohoto krásného snímku. Peter Jackson dokázal nemožné! Bylo v tom vše! City, emoce, boje, a hlavně glum! :D Jinak píšu ke všem třem dílům stejný komentář :) 1 díl 5*, 2 díl 4*, 3 díl 5*

Scary Movie 2 (2001)

Chyt se mojí silnější ruky. Nikdy! Vtipné, ale větší chujovina jak 1 :D

Plivu na váš hrob (2010)

Takový lidi střílet! Proč ve většině filmech je šerif zm*d :D První hodka filmu byla hodně na nervy, a pomsta také stylová :D Fakt bych nechtěl mít brokovnici v rit'i, a zobák vrány v oku :D Jinak Sarah HOT ! Takže 80% :)