• Krátkometrážní

Kairo (2001)

Japka zkrátka mají dobré a originální nápady. Apokalypsa světa,ve které se duchové začínají globálně dostávat mezi živé.

Possessor (2020)

Zbytečná saďárna a celkově se to hrozně táhlo. Stopáž bych zkrátil o 20 minut. Vyrážení zubů a vypichování očí pohrabáčem , usekávání prstů sekáčkem a podřezávání hrdel bych taky vystříhnul.

Tři tygři (2019) (seriál) odpad!

Nic ve zlym, ale humor spočívá pouze v dialektu(pražský nebo ostravský) a nebo v trapnosti. Tohle má 85% jo?

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Povídka je výborná,ale tohle zpracování je děs. Skoro nikdy nedávám odpad,ale zde musím udělat vyjímku.

Léto All Exclusive (2015)

Po dlouhé době lepší komedie. Ale pozor,je to docela úleťárna.

The Night (2020)

Velice zdlouhavé. Kratší stopáž by filmu rozhodně prospěla. Oceňuji atmoféru hotelu a absenci lekavých scén.

Spolujízda (2019)

Kromě toho goriláka, mi tam byli všichni nesympatický. Toho Pákistánce bych musel něčim majznout po tlamě.

Děda, postrach rodiny (2020)

Film rodinný - tedy debilní. Umě Thurmanový to tam sluší a její dceři také. To jsou asi jediné plusy. Film má typický americký infantilní humor. Většina vtípků je založena na pádech. Velice originální. Dálé mě vytáčela role matky,které hrozně vadilo,že si její 25 letá dcera chtěla zašoustat s přítelem. No dobře,nevím,kolika letou dívku měla hrát,ale i tak byly tyhle vsuvky dosti otravné. Puberťákům a dětem se film bude nejspíš líbit. Já věděl,že se bude jednat o průser už po prvních 2 minutách.

Absurdistán (2006)

Bohužel musím s většinou lidí souhlasit. Svět se řítí do prdele. Dřív to byla pouze komedie,dneska v tom člověk vidí spojitisti s dnešní dobou.