• Pohádka

Jako kůl v plotě (2021)

Když se nad tím člověk zamyslí, je to průhledná, průměrná komedie. Ale taková lidská. Na nic netlačí. Hezky plyne. Sem tam zajímavá scéna, dialog. A hezky se na to kouká. Proč ne?

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Všechny série propojuje úžasný humor. Mám to prostě ráda. :-)

Clausovi (2020)

Slabá průměrná vánoční komedie. Téma "budu pomáhat Santovi a zaučovat se" šla využít mnohem líp... Když už je venku druhý díl, doufám, že bude zdařilejší. Ale koukat se na to dalo.

Dobré místo - Série 3 (2018) (série)

Na první sezónu to nemá, ale zase je tahle méně ztřeštěná než druhá. Jen nechápu, jak můžou tvůrci na začátku přijít s originálním pokračováním a v polovině řady to zlomit v tu samou honičku známou z jiných řad, jen v jiných kulisách. Dochází tomu dech, řeší se to stejné. Škoda.

Chlapec, kterému říkají Vánoce (2021)

Nečekaně dobrý rodinný film o tom, jak vznikl Santa Claus.... Zpočátku jsem byla rozpačitá, kam to povede, ale jo, tohle by šlo. :-)

Strašidelné příběhy na dobrou noc (2021)

Já od toho nic nečekala a královsky se bavila. Nápady super. Strašidelná pohádka pro děti. Za mě dobré. Určitě se k tomu někdy vrátím.

Mlýnku, dost! (2019) (amatérský film)

Povedené. Bavilo. Co víc říct? Pusťte si to.

O vlásek zakletá (2017) (amatérský film)

Po všech stránkách povedené a tím pádem zasloužené vysoké hodnocení. Ale na mě málo originální. A na to jsem se skrze název těšila. :-)

Nepovedený čert (2016) (TV film)

Tohle se mi tak líbilo, že bych to ocenila i delší. :-) Blonďatý modrooký čert a žárlivý Lucifer.... Až na tohle zase ne tak  originální, ale moc, moc povedené. :-)

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

Slabé tři hvězdičky. Čarovný kamínek zase tolik nečaroval, škoda. Kostýmy a exteriéry pěkné. Ale stopáž sem tam celkem nudná a český dabing slovenských herců byl strašný. Za mě to klidně nechte slovensko-české. Ačkoli nápad na ekologickou pohádku se cení. Ale... šlo by to příště líp?