• Pohádka

Lovci stínů: Nástroje smrti - Série 3 (2018) (série)

Když vidím, jak se zvedla úroveň seriálu, lituju, že není další řada. Moc povedené. Postavy mi nakonec budou chybět. A to bych po první sérii nehádala.

David a elfové (2021)

Průměrná komedie, kterou asi brzo zapomenu. Ke konci vázne a humor chybí, ale jednou proč ne?

Někdo to rád blond (2004)

Oblíbená komedie mého dětství, která spolu s věkem ztrácí lesk.... A španělský dabing to zabíjí ještě víc... Ale dětem se to líbit bude, takový převleková ztřeštěnina.

Spešl - Série 1 (2019) (série)

Velký potenciál, příliš komorní zpracování a nesympatické postavy. Škoda. Ale když překousnete nedostatky, je to zajímavé.

Prázdniny v Provence (2016)

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Nuda, pařby, nuda.... Nebavilo, nelíbil se mi scénář, prostředí. Skvělé bylo jen herecké obsazení. Tohle je první film, co jsem sledovala zrychleně, jinak se nedal.

Matky (2021)

Já se bavila nečekaně skvělou českou drama komedií. Vtipný scénář, sympatické obsazení, lidské, ze života. Plné vypjatých scén i humoru. A s pozitivně laděným koncem. Tohle se povedlo.

Partička (2011) (pořad)

Zprvu fantastické, skvělé... Později trapné a zbytečně sprosté. Škoda toho. Možná jim vlezl na mozek úspěch.

Lovci stínů: Nástroje smrti - Série 1 (2016) (série)

Právě sleduju druhou sérii a musím říct, že ta první byla hodně průměrná. Dost se vlekla a já pořád nevěděla, jestli mě to baví, nebo ne... Povedlo se jim ale fantasticky to rozjet. A ten závěr! Takže OK.

O království z nudlí a štěstí bez konce (2009) (TV film)

Hudební vložka fajn, dialogy milé, vtipné. Nudlové království si mě získalo. Ale šermířský souboj, nudle pravdy a rozhlas mě málem donutily dát hvězdičky dvě. Jaká škoda.