• Pohádka

Rebelka (2006)

Dá se na to dívat. Ale jednou stačí. Dialogy téměř o ničem.

Modrá laguna: Procitnutí (2012) (TV film)

Místo pořádného děje, spousta prázdných záběrů na krásnou hlavní dvojici v kulisách opuštěného ostrova... Snad jen ten konec - tedy děj po návratu - to trochu rozjel. 2*

Sexmise (1983)

Jak to říct... Úplně odvařená z toho nejsem, prostředí se mi nelíbilo, ale něco do sebe to mělo. :-) Zajímavá zápletka a porce humoru.

Babovřesky 2 (2014)

Stává se málokdy, aby byla dvojka lepší, než první díl, ale stává. Babovřesky 2 jsou důkazem. Film má mnohem lepší tempo a drží pohromadě, i když o tom zpočátku pochybujete. Rádoby humor prvního dílu nahrazuje příjemné pobavení. Nuda zmizela.

Babovřesky (2013)

Velké očekávání a velké zklamání, toť tento film. Zábavné momenty tam byly, ale ne natolik, aby film držel pohromědě celou jeho stopáž. Něco jako: Nuda, nuda, nic, haha, nuda, nuda, lehký úsměv, nuda, nic, nuda, haha. Přemýšlela jsem jestli to vypnu dřív, než usnu.... Nevypnula. A za těch pár povedených scének (honička s hasičákem), herecké obsazení a soundtrack - 2*

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Film, který mě moc zklamal. Měl úžasný potenciál skrze zápletku, ale využil ji minimálně. Nakonec je to kopec nudy, který trochu zachrání až konec od úplné filmové katastrofy. Díky tomu dvě hvězdičky místo jedné.

Gigolové (2011) (seriál)

Pro někoho odpad a důkaz upadající americké zábavy, pro jiného (a mě), kdo se zabývá prostitucí, zajímavý náhled na práci gigola. A nejen to - díky klientům i náhled na různé zvláštnosti lidské sexuality... Oceňuji, že seriál vznikl.

Povinně nezadaný (2010)

Takových filmů na téma "slavný kluk si najde nic netušící dívku" jsem viděla. Tenhle ničím nepřekvapí, ale ani neurazí... A písnička kapely je fajn. Oddychovka na večer.

Requiem pro panenku (1991)

Jeden ze skvělých českých filmů. Perfektní výkony a šokující scénář. Pět hvězd zcela právem

Neuvěřitelné lidské tělo (2007) (TV film)

Někomu, kdo se biologií člověka zabývá do hloubky, to nic nového nepřinese. Ale jako doplňěk školní biologie? Proč ne. Navíc některé slovní obraty komentátora byly svým způsobem zábavné.