Láska nebeská (2003)

Díky tomuhle filmu vím, že i holka s tlustými stehny jako sloupy může ulovit britského premiéra. A že nejsem na světě sama, kdo když se směje, tak chrochtá. Muck.

Kryštůfek Robin (2018)

Jednu na Ewana, jednu za roztomilost a jednu za depresivního oslíka <3

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Nečekala jsem vůbec nic a dostala jsem třeskutě vtipný komiks s parádní animací - ty barvy, to výtvarno, ta atmosféra! Jsem nadšená, budu muset do kina na komiks častěji:-)

McQueen (2018)

...and the darkness created the genius. Kdybych si měla vybrat jen jedny šaty od jednoho jediného návrháře, bude to McQueen.

Glory (2016)

V tom filmu mě všichni neskutečně srali. Kromě Canka. A herecký výkon Stefana Denolyubova? Naprosto a dokonale přesvědčivý. Klenot!

L'Ange (1982)

Disturbing. V tomto případě forma několikanásobně předčila obsah. Bylo to nádherný,ale dokáže mi někdo z přítomných říct, o čem to bylo?

451° Fahrenheita (1966)

Vím, že jsem o půl století pozadu, ale dlouho mě žádný film tak neoslovil. Mimochodem, já jsem Tulák po hvězdách. + jedna hvězda navíc za rajcovní muže v kožených rukavicích :-))

Deadpool 2 (2018)

První hvězdička je za Enyu v nejzásadnějších momentech filmu a druhá za genderový vtipy. Třetí za to, že to celý bylo vtipnější než jednička.

Teheránská tabu (2017)

Čisté řemeslo s duší. Nemám, co bych vytknula, film mě naprosto vytáhnul do děje.