Amanda Seales: Co já vím (2019) (TV film) odpad!

Nic tak hrozného jsem hodně dlouho neviděl. Tohle mělo zůstat jen na americké HBO. Absolutní humus.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

jo, tenhle typ interaktivního filmu mě fakt baví. Je ale vidět, že film neměl zas tak velký rozpočet, aby si producenti mohli dovolit ke každé volbě diváka natočit nějaký obstojně dlouhý koncový příběh. Často se vám tak stane, že zvolíte nějakou možnost, která vás zavede jednou scénou do slepé uličky a rázem jste zase na tom samém místě, abyste vybrali tu (pro producenty) správnou možnost a mohli příběh zase rozvíjet. V tomhle ale vidím budoucnost.

Děti války (2017) (TV film) odpad!

zasraná propaganda

Pustina (2016) (seriál)

Severoevropské ponuré detektivky se můžou jít vycpat. Tohle je jinej level. Neskutečná atmosféra, herecké výkony i příběh.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

tak jsem se opět nechal nalákat vysokým hodnocením na CSFD. Efekty vzhledem k tomu, že je film z roku 1977 jsou opravdu famózní. Za to jsou ty 2 hvězdy. Jinak film úplně o hovně. Nebo tam možná byla nějaká ukrutně skrytá pointa, na kterou jsem prostě moc blbej? těžko říct...

Dobré úmysly (2015)

ta jedna holka vznesla tu zásadní otázku. My tu máme skoro všechno, oni tam nemají skoro nic. Ale kdo žije lépe a hlavně kdo je šťastnější ?

Les sebevrahů (2016)

sračkoidní nuda, po půlce jsem usnul.

Warcraft: První střet (2016)

asi nejlepší kino zážitek od dob Harryho Pottera. Ale ano, tohle se bude líbit jen Warcraft bláznům. For Azeroth !

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Trapáci z ČT! Tak těžký otázky za takovou almužnu? Znělka jak z nějakého sci-fi filmu ze 70. let. Dávám 2 hvězdy za Hámu.