Oliver Twist (2005)

Tenhle snímek mě nezaujal naprosto ničím. Oliver Twist nikdy nebyla moje oblíbená kniha a tímhle filmem se to nezmění.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Nechápu nízká hodnocení. Film je svižný, záporáci taky celkem ujdou, perfektní hlášky (zku*venej nosič apod.) a výtečný Seagal, který zase všechny nakope do prdele. Narozdíl od jedničky se mi dvojka líbila mnohem víc.

Superman 2 (1980)

Skvělé, Superman je zpět a v plné parádě. Ještě lepší než první díl, zejména vizuální efekty jsou o něco lepší a Zod a spol. jsou podle mě ti nejlepší komiksoví záporáci. Proste paráda.

Let vetřelce (1991)

Mně se to docela líbilo. Dobrá akce i herci. Slušně jsem se bavil.'

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Dost možná nejlepší Seagalův film. Akce je vydařená, Seagal mlátí kdekoho na potkání a má dobré hlášky, hlavní záporák je také dobrý psycho (připomíná mi jednoho tlustýho neřáda ze základky), prostě doporučuju.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Takový čistý průměr. Seagala mám celkem rád, protože vždy každýho zbije a nikdo pro něj není důstojným soupeřem, jako třeba Arnie nebo Sly. Prostě film je celkem dobrá oddechovka, nic víc nic míň.

Bazén (2001)

No, nebylo to tak strašné. Koukat se na to dalo a chvílema jsem se dobře bavil, ale víc, než variaci na Vřískot od filmu nečekejte.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Viděl jsem pár dílů a podlě mě vůbec ničím nepřekvapující seriál.

Invaze (2005) (seriál)

Několikrát provařené téma o invazi mimozemské civilizace projevující se skrz podivnou nákazu. Ono je to ale přesto originální a zajímavé. Dává přednost tajemnu před akcí a to je dobře, proto si mě třeba takoví Lovci duchů příliš nezískali. Seriál má hodně tvrdou slupku, ale když vydržíte od začátku až do konce, zažijete mimořádný zážitek. Ale na některé díly Akt-X nebo Krajních mezí to nemá, protože strach z mimozemské hrozby tu není až takový. Škoda jen, že existuje jen jedna řada, ale moc se nedivím, v dnešní době jsou diváci zhýčkaní různými akčními řezačkami a tajemno je moc nezajímá.

Armageddon (1998)

Jeden z nejlepších filmů na konci devadesátých let. Michael Bay se blýsknul už ve Skále a zde režisérský um dovedl k dokonalosti. Akce a humor jsou zde dávkovány tak skvěle, že film ani na chvíli nepůsobí trapně (no možná scéna s tím kulometem by tam být nemusela) a neztrácí náboj. Doufám jen, že Transformers budou stejně tak skvělí.