Zastav a nepřežiješ (2006)

Celkem nářez, ale zhruba tak po 50 minutách už mě to začalo nudit.

Obhájce smrti (2005) (TV film) odpad!

Newím, je to nějaký divný. Každopádně film je sh*t.

Spider-Man 3 (2007)

Navzdory okolním komentářům je pro mě Spider-man 3 nejlepším dílem série. Scénář je možná maličko slabší a Venom měl dostat více prostoru, ale jinak vše Raimi zvládl na jedničku co se týče akčních a komorních scén. Ještě před dvěma týdny bych tenhle film nepochopil, ale nyní už ano :-).

Patriot (2000)

Nechápu vás, mně se to velice líbilo. Je tu sice cítit americký patos, ale narozdíl od jiných mi to v tomto filmu skoro vůbec nevadilo. Akce je slušná, herci taky a podle mě jeden z nejlepších záporáků všech dob v podání Jasona Isaacse. Prostě pro mě jeden z nejlepších historických kousků!

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

Jeden z nezapomenutelných filmů mého dětství. Nejlepší scéna jsou dva dva tiráci a malej fiátek. Jojo, kde jsou ty časy.... :-)

Čert ví proč (2003)

Vcelku pěknou pohádku zhatí úplně dementní konec, který pohřbívá úplně celý film.

Ro(c)k podvraťáků (2006) odpad!

Janák chtěl natočit se svojí dvojicí Kotek a Mádl něco trochu jinýho, méně trapnýho, ale vznikla pouze další debilní krimikomedie s ještě vetšími debily, jakými jsou Ko*tek a Mádl. Trapnost většiny scén je neúnosná a já nemůžu jinak. Odpad!

Olověná vesta (1987)

První polovina filmu ve výcvikovém táboře je skutečně dechberoucí a hravě strčí do kapsy třeba úvodní epizodu Bratrstva neohrožených s podobně psychoidním velitelem, druhá po přesunu do Vietnamu však ztrácí dech a nic moc se neděje a žádné nervydrásající momenty se nekonají (je vidět, že Kubrick na akční scény moc není). Kdyby si film udržel takové tempo, které nastolil na začátku, bylo by to super. Přesto se však jedná o kvalitní film a měli byste ho zhlédnout, i když třeba Četa se mi líbila malinko víc, byla víc naturalističtější.

Kód Navajo (2002)

Nářez, nemám slov, tohle prostě musíte vidět.

Zoolander (2001) odpad!

Nejsem žádný suchoprd, ale skoro vůbec jsem se u toho nebavil. Příblblý děj, mizerně hrající herci a dementní humor. Prostě komerční sračka.