Nespoutaný Django (2012)

Pekne natočené, ale trápna premena a následne odplácanie krívd černoškom v štýle westernu vo mne zanechalo pocit hnusu. Vraj 90% ha ha.

Superbad (2007)

dva slová - dick devil

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Abnormálna hlúposť. Otrávne charaktery, dej, prostredie, zápletky, herci a dokonca aj dabing.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Keby tento film nemal také obsadenie aké mal, nedávali by ste mu ani 50%. Pre mňa ohromná nuda i keď jednotlivo v naozajstných filmoch spomínaných akčňákov milujem.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Absolútna bieda. Z celej série boli vzhliadnuteľné jedine prvé dva "diely", pričom dvojka je jasným favoritom.

Klíč (2005)

Takmer som prehliadol tento veľni vydarený hororový filmík. Nemám mu snáď ani čo vytknúť a nakoľko som do neho šiel s minimom očakávania, dávam 90%.

REC 3: Počátek (2012) odpad!

Škoda slov, jednoducho sračka. Film pre jednoduchých divákov. Nemá žiadnu nadväznosť na prvé dva diely, jedná sa len o trápnu až humornú zombiovku.

Mama (2013)

Bez zaváhania 4 stars, na zákade toho, že sa jedná o duchársky film nenatočený priblblými first person kamerami + základný príbeh zúfalej a vyšinutej matky.

Truth or Dare (2012)

Film,kde prežije hlúpa krava a zároveň štetka v jednom balení, hnus. Dve hviezdy za hlavného hrdinu-soldier boy, ktorý pôsobil ako kladná postava, škoda jeho smrti.

Čas zabíjet (1996)

Už len za samotný trápny a v praxi neaplikovateľný záver filmu si nezaslúži tento brak nič iné ako odpad. Prísť do budovy súdu so samopalom a chladnokrvne zabiť dvoch NEODSÚDENÝCH-NEVINNÝCH ľudi + odstreliť policajtovi nohu..to je na trest smrti. Nakoľko ale ideme hodnotiť objektívne, 2* budú tak akurát.