Krysy: Noc hrůzy (1984)

Veľká pecka :D:D nenormálne zábavná záležitosť. A za záverečnú scénu dávam o hviezdu naviac.

Ztraceni v poušti (2002) (TV film)

Ako už bolo zmienené, 3/4 filmu kópia Hills have eyes s minimálnymi zmenami, akurát bez viditeľných a aktívnych mutantov a s prazvláštnym až hlúpym záverom. Nanešťastie sú Hory neprekonatelne lepším filmom po každej stránke...akcia, atmosféra, zvrátený humor, logika..................a prečo kópia Hills a nie naopak? Pôvodné Hory majú oči boli zfilmované roku 1977, takže by som radil prispievajúcim, nech nevypisujú nezmysly.

Soudní síň (2008) (pořad)

Súdnu sieň som sprestávkami pozerávalod začiatku jej vysielania. V prvých sériách sa vyskytovali rôzne prípady vrážd a podobne, nie ako teraz jedine rozvod a veci s tým súvisiace. Celkovo samozrejme aj herecké zastúpenie je niekedy až smiešne,čím narážam na trápne vystupovanie niektorých akože právnych zástupcov, ktorí sa očividne s právom nikdy nestretli resp. dostali nezmyselný scenár. Ale napriek všetkému hodnotím reláciu ako priemer, dá sa na tom v určitých chvíľach zasmiať a je to orientované smerom, ktorý mi je blízky.

Profesionálové (2008) (seriál) odpad!

Trápnosť najhrubšieho zrna, takmer ako partička.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Takto...film sám o sebe priemer, iné hodnotenia sú ovplyvnené pozitívne/negatívne očakávaniami. Na Silent Hill sa tento film nechytal, ale napriek tomu kvalitatívne fajn film na nudný večer, keď človek nemá čo vzhliadnúť.

The Encounter (2010)

Ja niesom veriaci, ani som nebol a ani nebudem...a napriek tomu hovnotím tento film veľmi kladne, tažko povedať prečo, zapôsobil na mňa ako celok.

Pontypool (2008)

Originálne, atmosferické, nádherné. Chvíľu som rozmýšlal nad piatimi hviezdami ako kompenzáciou za žnížené hodnotenie vďaka negramotným hodnotiacim, ale ponechávam zaslúžené 4*.

Prokletý ostrov (2010)

Ten, kto tvrdí, že prekukol pointu hneď na začiatku je obyčajný tárajko. Herecký výkon DiCapria vynikajúci. Za scénu pri jazere a tú na konci pri posedení s cigaretkou dávam bez zaváhania *****.

Zlo (2012)

Tomu ujovi domácemu som to teda ale vôbec nežral, nevedel ten príbeh vyrozprávať ako by sa patrilo a tým utrpela i celá atmosféra filmu. Je to amatérske, ale za rozmanité vulgarizmy a slovenskú produkciu 50%.

Mrazík (1964)

Jednoznačne najlepšia vianočná rozprávka, na žiadnu inú sa nedokážem opakovane pozerať. Je akčná, zábavná, vyplývajú z nej poučenia...a namyslený Ivan je moj idol :D