Temné síly (2018)

Ačkoliv je zápletka opravdu hodně nereálná, film mě už v prvních minutách naprosto pohltil. Přesně takovéto filmy miluju: lidi s nadpřirozenými schopnostmi, parádně natočené a ty schopnosti si můžete užít dosyta. Chtělo by to druhý díl. A mimochodem... V popisu je to spatne napsané. Nejnebezpečnější jsou oranžoví!

Útok z hlubin (1999)

I když je to film z roku 1999, čekala jsem od takto skvěle obsazeného filmu lepší triky. Ale i přes příšerně digitální žraloky mě to celkem bavilo. Příběh zajímavý, herci super. Jen chudák papoušek :(

Singularity (2017) odpad!

Co to má být? To je jako parodie na Transformers, Hunger games a další? Nebo prostě jen tvůrci neměli vlastní nápady a tak vykradli tyhle pecky?? Nudné, zdlouhavé, nezáživné, ohrané a ještě k tomu herci neherci...Panebože, do čeho jsi to duši dal!!!

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Kristepane...za co?! Jak se první díl povedl, tak se tento nepovedl! Nekoukat - budete trpět!!

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

I když je to hrané a ti lidé jsou jen herci vybraní z davu, ráda si u toho odfrknu. Některé případy jsou zajímavé a bezvadně se u toho chroupou brambůrky. A je hezké občas vidět známé tváře z TV v roli právníků a obhájců. (viz. Michaela Horká)

Výměna (2008)

Filmy s Angelinou mě nikdy nezklamaly. Jako herečka je skvělá, krásně se na ni kouká a má štěstí na parádní scénáře.

Andílek na nervy (2015)

Čert to vem....bavilo mě to. Asi jsem zrovna měla tu správnou náladu na takovýto film. I když mi trochu lezli na nervy někteří přehrávající herci, zabavilo to a rozesmálo.

Grinch (2000) odpad!

Škoda slov. Tohle je film, který se pravidelně vysílá na Vánoce a já nechápu proč. I já jsem z toho měla hrůzu, a co teprve ty děti, co na to koukají. Absolutně nevánoční film, který mi snížil IQ a sebral poslední zbytky vánoční nálady. Ani Jim Carrey to nezachránil!

Úžasňákovi 2 (2018)

Mile mě to překvapilo. Od druhého dílu jsem nečekala vubec nic, protože druhé díly slavných animáků byly většinou propadáky. Ale tohle je poutavé, vtipné, hrdinské.....a to mimino je boží!! :D :D

Tomb Raider (2018)

Jedno velké zklamání. Na Angelinu prostě nikdo nemá. Ani ten děj mi nepřišel nic extra. Alicia Vikander si hraje na drsňačku, ale vůbec to k ní nesedí. Ještě štěstí, že jsem na to nešla do kina......!