The Farm (2018)

Podle námětu jsem teda čekala mnohem víc. Tohle je snad první film, kdy mě víc bavil ten zdlouhavý psycho začátek než konec. Jen mi hlava nebere pár věcí: Zaprvé: V dnešní době, kdy je planeta přelidněná, jeli takovou dálku a nikde nenarazili na jiné auto a jiné turisty než ty podivínské lidojedy? Zadruhé: to jim fakt nepřišlo divné, že na benzínce, kde se rozhodli tankovat, neměli žádné jiné zboží ani se tam nesvítilo a vevnitř to vypadalo jako v temnici? Já když někam přijdu, tak se nejdřív rozhlédnu, kde jsem se to vlastně ocitla....a Zatřetí: Přišlo jen mně totálně nelogické, jak ten chlap uvažoval? Divnej cápek, co mu chybí ucho, dřevěná chajda a nikde nikdo, navíc.....po sektání s tou nerudnou babiznou bych já chtěla bejt co nejdřív doma a žádné seznamování s krajany teda!!! Film jako každej druhej: Lidi stupidně uvažují, stupidně se chovají a stupidně vypadají! Jedna hvězda za chladnokrevnou ženu!

Popelka v teniskách (2016) odpad!

Nemyslíte, že už je těch parodií na popelku nějak moc? Moderní popelka, A zase ta popelka, a ještě tohle? Je to stále omílané téma dokolečka. Kdyby to aspoň za něco stálo... Ale tohle nemá šmrnc. Neupoutá to, je to všechno přehnané....a tak nějak uječené!!!

Wonder Woman (2017)

Proboha....a máme tu další naprosto geniální volovinu....Prvních deset minut to vypadalo tak idylicky, když jsme se dívali na svět amazonek, nádhernou přírodu a já byla uchvácená jako kdysi při sledování Xeny. A pak se asi rejža zbláznil a ženskou v kyrysu a s mečem v ruce pošle do druhé světové války mezi pušky a samopaly! Jako vážně?? Naprostá fantasmagorie. Míchat amazonky a světovou válku asi nebude to pravé ořechové! Co přijde příště? Aby se nakonec třeba Popelka nekamarádila s Harry Potterem a Herkules nebojoval s Jokerem. V tomhle světě je už fakt možné všechno!!!

Antikrist (2009) odpad!

HALOOOO!!! TY TAM NAHOŘE!! PROSÍM JEDNU DVOJITOU PORCI MOZKOVÝCH BUNĚK PRO PANA REŽISÉRA!!!!! Na tenhle komentář jsem se musela vyspat. Absolutně nechápu ty pětihvězdičkové recenze. Ano, každý má jiný vkus, ale tohle je tak absolutně ....eh...nenapadají mě ani správné výrazy. Viděla jsem různé nechutnosti, různé blbosti a různé propadáky, které jsem ani nedokoukala, protože to prostě nešlo. Tenhle film není až tak nechutný, je zvrácený svým vlastním způsobem. Způsobem, který absolutně nepobírám. Co je na tomto filmu tak úžasného, že mu dáváte pět hvězdiček? Že tam hraje Dafoe? Nebo že je to z části porno? Antikrist je naprostá kok***na, kde ženská nechá dítě umřít, protože zrovna souloží, pak jí hrabe, pak zase hrabe chlapovi, pak ženské totálně rupne v bedně, pár nechutných scén a je po filmu. Sem tam černobílý záběr, který má upoutat nebo co já vím, monotónní dialogy...tenhle film vám nedá absolutně nic!!! Akorát mohutné deprese!!

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Čert vem, že je to sitcom předvídatelný a děj se točí stále kolem jednoho tématu...Tenhle seriál zbožňuju. Hlavní hrdinka je sice občas fakt ukecaná, ale vtipná, krásná, a umí něco, co já nikdy neuměla: vždy má po ruce nějakou stírací odpověď. Rozhovory mezi sluhou a blond asistentkou mě vždycky dostanou a hlavně! Je to snad první seriál, který má tolik řad a hrajou tam stále ti samí herci, bez jediné výměny. A to je velké plus!!

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Když jsem si film pustila poprvé, v prvních deseti minutách jsem si říkala: Panebože, proč na to vlastně koukám? Ale pak mě to tak neuvěřitelně chytlo, (Možná i díky tomu, že filmy se zombíky mám prostě ráda), že jsem do konce filmu koukala s otevřenou pusou a hltala každou scénu. Uznávám, že na tuhle impozantní chujovinu musíte mít náladu, a z části i žaludek, ale mě to prostě upoutalo. Je to vtipné a drsné zároveň, místy romantické, místy máte pocit, že budete zvracet, ale pro mě naprosto úžasný film!!

Doktor Strange (2016)

Tak tohle mě teda neoslovilo. Čekala jsem větší jobovku. Monology o ničem, děj zmatený, hlavní herec nesympatický a z těch rotujících scén se mi v jednom kuse motala hlava. Marvele...to ses moc nevytáhl!

Poslední vymítání ďábla (2010) odpad!

Sice jsem už viděla mnohem větší sračky, ale tohle se s ladností hrocha řadí mezi prvních deset nejhorších filmů! První půlhodinku jsem čekala, kdy se to už ksakru rozjede, a pak přišel stupidní závěr a najednou konec! Nepoutavé, nezajímavé, nudné dialogy, nesympatičtí herci, napětí a akce ani náhodou. Jeden velkej SHIT!

Zlověstné ticho (2007)

Sice je to trošku taková fantasmagorie, ale horor je to parádní. Patří k těm filmům, na které se můžu dívat několikrát do roka.

Mumie (2017)

Ale jo, ušlo to. Trochu mě zklamal fakt, že princezna Ahmanet byla pouze vymyšlená osoba pro tento snímek. Hledala jsem na internetu jakoukoliv zmínku a nic....kdyby to byla skutečná osobnost z egyptské historie, film by dostal mnohem větší šmrnc. Jinak krásné zpracování, efektům nemůžu nic vytknout a výjimečně jsem strpěla i Toma Cruise. Herečka Sofia Boutella je mi velice sympatická a krásně se hodí do role mumifikované princezny. Ucházející dobrodrůžo s mumií a skvělými efekty!