Xena (1995) (seriál)

Tenhle seriál jsem milovala. O víkendu hned po pokemonech a rychlé rotě dávali xenu a já seděla přikovaná u televize a prožívala každé její dobrodružství. O pár let později jsem si v novinových stáncích kupovala každý čtvrtek DVD a sleduju to dodnes. Ráda si jednou za pár let pustím všechny díly. Parádně se u toho odreaguju. Zlaté časy!

Puls (2006)

Ta ponurá atmosféra provádějící celým filmem byla pěkně otravná. Takhle přece svět nevypadá....tmavé byty, tmavý autobus, tmavá škola, tmavé všechno. Všechno mdlé a šedivé. Fuj! Jestli to tomu mělo dodat to správné napětí, tak se to teda nepovedlo. Akorát jsem s každou další minutou ztrácela chuť se dívat dál. Prostě absolutně totální a masakrózní mrhání mým časem!...

Já, kocour (2016)

Tak tohle mě opravdu moc nenadchlo. Úvod filmu byl hrozně zdlouhavý a nudný. a upřímně, nějak mi tam neseděly ty scény s animovaným kocourem. Silně mi to připomínalo Garfielda. Sem tam to vtipné bylo, ale většinou přehnané a na americký ,velkofilm, sakramentsky umělé. Zkrátka velké zklamání.

I dva jsou rodina (2016)

Moc pěkný film. Dojímavý, chvilkama vtipný, i když jsem těch komediálních prvků čekala tedy víc. Některé scény zbytečně zdlouhavé, ale Omar Sy mě prostě nezklamal.A ta malá byla skvělá. Roztomilá, sympatická, stejně jako ,tatínek,.

Mělčiny (2016)

No...špatné to nebylo. Ale herečka mi je absolutně nesympatická, docela jsem jí to sežrání i přála. Ale zase na druhou stranu, byla jsem ráda, že se nechovala jako hysterka a uvažovala. nedělala žádné blbosti, jak to v hororech a trillerech většinou hlavní hrdinky dělají (všude tma, mám jen baterku, ale proč bych nešla do sklepa, odkud se ozývaj divný zvuky, že jo...) Takže za tu chladnokrevnost jedna hvězda. A tu druhou...ehm...za to, že jsem to dokoukala až do konce!

Než jsem tě poznala (2016)

Další doják, při kterém bulím jako želva. Už jsem se naučila, že cca 20 minut před koncem filmu to vypínám a konec si domýšlím.

Mrtví a neklidní (2013)

Nejdřív jsem nevěděla, jak tento film ohodnotit. Na můj vkus byl až příliš kontroverzní. Ale po dokoukání jsem se rozmyslela. Mám pocit, že dneska je v kurzu točit filmy se špatným koncem. Málokdy narazím na film, který skončí dobře. Určitým způsobem, at už smrtí hlavního hrdiny, co se obětoval pro svět, nebo smrtí kluka, který se obětuje pro lásku...a víte co? Mě už to nebaví. Konečně je tu film, co skončí dobře ve všech ohledech. A vzhledem k tomu, že mě rozplakal dojetím, dávám plný počet!!!

Amputace (2012)

Uznávám, že film je celkem originální, ovšem nic excelentního to teda nebylo. Herečka vysloveně odporná (ačkoliv to byl asi účel), scény o jejích perverzních snech s mrtvolami dle mého opravdu zbytečné, nudné monology s rodiči k ničemu. Konec mě však dostal do kolen.

Sebevražedný oddíl (2016)

Lehké zklamání, čekala jsem od toho trošku víc. Ale za posledních deset let, co chodím do kina, mě zklamal každý film, asi je to tím, že se na něj vždycky hrozně moc těším. A sebevražedný oddíl mě zklamal méně než ty ostatní. Jinak je to moc dobrý akčňák, hlavně Margot a Smith jsou skvělí. A to, jak dopadl "ohnivec" hernandez, mě málem položilo. jinak, skvělá hudba, skvělé efekty a super obsazení. Doporučuji.

Pokémon (1997) (seriál)

Ano ano....tak to na tom světě dneska chodí!! Radši plout s davem, jakkoliv hloupým, než se oddělit od stáda vlastním názorem, co?!? Je mi z vás špatně!! Tenhle seriál patřil mezi anime špičku, tenkrát, když jsme my, normální generace (co neseděla furt u pc nebo u tabletu a radši šla běhat na hřiště), vyrůstali.Proč si nepřiznáte, že jste stejně jako já vysedávali každý víkend od šesti u televize a nenechali si ujít jediný díl téhle seriálové legendy? Nebo jste vážně tak zabedněný? Odsuzujete to proč? protože je vám přes dvacet? Ale když vám bylo osm až dvanáct, sbírali jste kartičky s pokémony, lepili si je do alba a nosili trička s těmahle příšerkama i do školy!!!! A možná dneska pujdete lovit pokemony někam do lesa s kámošem! I když ta slavná volovina Pokemon Go mě fakt nechytla, jedno se jí upřít nedá: Všichni odsuzují seriál, ale sotva se POKEMONmánie vrátila, všichni ti odsuzovatelé popadnou telefon a utíkají lovit! Jen tak dál, vážení!!!