RocknRolla (2008)

Dokonalé - miluju Ritchieho :)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pro mě jednoznačně zklamání roku. Tak dlouho jsem se na tenhle film těšil a tak mě zklamal. Jediná chyba filmu je jeho délka. Chtělo by to min. dvě a půl hodinky. Začátek a prostředek byl perfektní, ale na konec nezbyl čas takže byl strašně uspěchaný

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Souhlasím s většinou osazenstva, že se jednalo o jeden z nejlepších předávání zlaté sošky. S výsledky jsem spokojen, až na Seana Penn (jako asi všichni) :-). Ze Setha Rogena a Jamese Franca mě vážně bolelo břicho - to fakt nemělo chybu. Heath Ledger ho má

Sedm životů (2008)

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl

Město Ember (2008)

Celkem příjemně ztrávená hoďka a půl, zvlášť když tam je Saoirse Ronan :-)

Milionář z chatrče (2008)

Když sem dorazila nominace na Oscary 2008, byl jsem zklamaný, že mezi nimy nebyl Temný rytíř (možná by to nevyhrál, protože je porota taková jaká je, ale stejně mi to bylo líto). Teď nevím co psát, snad jen, že budu držet milionáři z chatrče všech dvacet prstů co mám ať to vyhraje. Podivuhodný příběh se mi taky moc líbil, ale tohle bylo silnější. Prostě super

Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) (pořad)

Jedním slovem: DOKONALÉ. Nechápu to :-D jak může mluvit za sebe i za postavičku, hýbat postavičkou, dělat různé grimasy a ještě si vzpomenout na to co zrovna má říct ve stejnou chvíli. Je to prostě borec. Nejoblíbenější postavičky Peanut a Achmed (vyslovuje se to Achmed ne Achmed) :-D

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Nejlepší koment havLord :-D

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Dokonalá komedie. Ja toho Pegga prostě žeru :-D tady je jeste lepsi nez kdekoliv predtim :-D hlavne jak tancuje - proste bomba. Dost me zarazila Megan Fox, ktera vazne NENI herecka ale jenom lakadlo - ale tuto roli zvladla dobre - je moc hezka takze vpoho. Kirsten Dunst nepatri k mym oblibenkynim, ale posledni dobou me zacina zajimat (asi od filmu Wimbledon). Prostě D.O.K.O.N.A.L.É

Quantum of Solace (2008)

Další dokonalá bondovka. Marc Forster se postaral o perfektní akci, u které jsem se ani chvilku nenudil. A co říct na Olgu Kurylenko?? Je to nejkrásnější bondgirl