Vetřelec ³ (1992)

Tenhle díl je absolutní slátanina. Atmosféra je v háji, akce taky, děsivý Vetřelec taky. Zůstává nám tu nudný film. I ta hvězda je jen tak tak.

Vetřelec (1979)

Když jsem to viděl poprvé, nudil jsem se a nedokázal ocenit tu atmosféru. Poté jsem se na to podíval ještě jednou a ta atmosféra se dala krájet. Určitě jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl, vřele doporučuji, jen nečekat akci.

Terminator Salvation (2009)

Ne ne, měli skončit trojkou a ne se pokoušet ukázat dění války. Terminátoři nezábavní, příběh ohraný. Minimálně první polovina filmu by byla na odpad, ale scéna ve SKYNETU byla parádní, a proto zvedám na dvě hvězdy. Doufám že nový Terminator se předvede více.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

No, nebylo to ani zdaleka tak dobré, jako předchozí díly. Hlavní záporák už prostě neměl takové charisma, nebyl tak nezničitelný. Hodný Terminator, i když ho hraje stejný herec, je to jiný typ a je to vidět. John Connor se změnil z rebela na ustrašeného chlapíka.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Je to zvláštní, ale T2 opravdu překonal T1. Lepší efekty, zajímavější hlavní lidská postava. Záporák je ještě nezničitelnější a otravnější než v T1. Tenhle film moc rád zkouknu znova a znova.

Terminátor (1984)

No, co k tomu dodat. Naprosto fámózní film, herci se předvedli. Efekty jsou možná dnes maličko zastaralé, na druhou stranu, takových filmů není tolik.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Bože bože bože. Taková kravina. Od takové vynikající série tak mizerný film. Vsadím se, že kdo viděl tohle, nechápe, kde Lin vycucal skvělý scénář k dalším třem filmům. No chybami se člověk učí, tady je důkaz.

Power Rangers Mystic Force (2006) (seriál)

Jediné koukatelné Power Rangeres, neskutečná blbost, ale člověk se zasměje.