• Krátkometrážní

Ať vejde ten pravý (2010)

Slabší odvar geniálneho švédskeho Låt den rätte komma in, ktorý zachraňuje azda len Chloe v úlohe hlavnej hrdinky..

Hercules (2014)

Už sudičky veštili (rozumej Verbal = 4 hviezdy), že toto veru nebude dobrý film.. a nebol..

Závod s časem (2013)

Som na seba hrdý.. Celkom výkon tento masterpiece(ofshit) dopozerať.. Sorry Selenka.. Btw Selenka ? Že ty si okrem toho, že si v tom "hrala" aj písala scénar ? Miestami mi to tak prišlo..

Coherence (2013)

Príjemný nezávislý mindfuck pohrávajúci sa s parelelnými svetmi.. Trošku to celé posmrdkáva amaterizmom, ale v záplave tých súčasných žánrových odpadov jednoznačne vyniká..

Kalvárie (2014)

Videiť Chrisa O'Dowda (Roy z IT Crowd) a Dylana Morana (Bernard z Blackbooks) spolu a ešte k tomu v dráme o.O Just Íri asi tiež trpia nedostatkom hercov.. V každom prípade film miestami nudný ale neurazí..

Noe (2014)

Tento film to má s fanúšikmi ťažké.. Na jednej strane hejteri všetkého, čo len trošku posmrdkáva po Biblii tento film pravdepodobne rovno odignorujú.. Na strane druhej, uctievači spomínanej rozprávkovej knižky budú pindať, ako sa Aronofsky nedrží predlohy a urobil si z toho slušné fantasy.. Za scény s watchermi by som dal aj 5, ale keď si spomeniem na Aronofského predchádzajúce počiny ako napr. Fountain alebo Black Swan nemôžem inak.. V každom prípade zase raz výborná filmárina a taktiež hudba od Clinta Mansella nikdy neurazí..

Místnost sebevrahů (2011)

Emo gay film, ktorý som videl v amfiteátri a počas ktorého som videl 3x padať hviezdu :) a čo som si prial ? raz zvýšenie platu a 2x koniec filmu.. no ale nakoniec predsalen milo prekvapil , tak aspoň takto.. 60 %

300: Vzestup říše (2014)

Rise of an Empire síce už tak nenadnche ako 300, ale ani neurazí.. K tomu celému Xerxes a Artemisia je výborná dvojka, kvoli ktorej som zase raz fandil viac Peržanom ako tým "zásadne bojujeme len v slipoch" grékom..

Mumford&Sons: koncert v Red Rocks (2013) (koncert)

Niečo neskutočné.. Ako rád by som si tiež raz zabékal na niečom takomto, one day.. Celkovo výborný koncert, márne hľadám negatíva..