Ladíme 2 (2015)

Za mě 100% baví mě podání, humor, obsazení, prostě bomba! Nejsem si jistá jestli se mi dvojka nelíbila víc jak jednička, nicméně jeden z mých oblíbených snímků ;)

Padesát odstínů šedi (2015)

V porovnání s knížkou? Ztráta času, jediné co zaujalo byl soudtrack... děj se vleče, Dakota je tak nějak nijaká a Jamie? Radši nekomentovat

Zmizelá (2014)

Jeden z mála filmů, který mě udrží v ději... Dobře propracované a přitom ne vulgární... bezva

Lucy (2014)

Nevím jestli je to jen můj problém, ale nedívám se na film, abych zjistila jak svět opravdu funguje, ale aby mě daný snímek odvedl od reality... Proto jsem Lucy dala plný počet... Byla jsem zaujatá, napjatá, pobavená, a to všechno od filmu čekám... Nemáme všichni stejný názor, ale stojí za to, dát Lucy šanci ;)

Na život a na smrt (2013)

Po dlouhé době film, co má větší hloubku, za to jsem ráda... Oceňuji i závěr, kde je ukázáno, že ne každej občan jednoho státu je stejně špatnej jako víc viditelní cvoci... Takže vřelé díky...

Lidská stonožka (2009) odpad!

Nikdy jsem tolik nelitovala svýho promrhanýho času jako tentokrát... Provedení? prostě nesmyslný, já vlastne ani nemam slov... a to se vždycky snažím na každym filmu něco fajn najít.. tady to nejde...

Něco nového (2006)

Mám tenhle film ráda, nejsou tam přehnaně erotické nebo násilné scény což je poslední dobou trend... Ano neni to uplne nejoriginalnější téma ale díky hercům je to celé podané příjemným zpusobem... podle mě opravdu stojí za shlédnutí, zvlášt když je clovek lehce melancholický ;)

Ladíme! (2012)

Ano, jde o film, který je předvídatelný, není to nic světového, ale pro mě je to fajn oddychovka... Humor není kdo ví jak inteligentní, ale myslím, že ani přehnaně vulgární, což je v dnešní době "cool"... Líbili se mi jemně vtipné scény a Anna Kendrick si s tímto snímkem poradila dobře. Oceňuji i změnu hudebního tématu... acapella je ne uplně "profláknutý" styl... takže o dost vyšší hodnocení než třeba Muzikálu ze střední... Já bych Pitch Perfect určitě doporučila.

Sedm životů (2008)

V průběhu filmu jsem zapomínala snad i dýchat ;) Většinu času jsem hledala ted hlavní důvod k chování hlavního aktéra...což vlastně bylo neumyslné zabití... Je to z jedné strany smutný příběh nešťasného člověka plného výčitek, ale na straně druhé šance pro sedm lidí na lepší život, díky odhodlání jedince. Pět hvezdiček mi na tento film přijde málo. Hezké propracování, úžasně vsazení herci, atmosféra filmu a myšlenka mi přijdou naplňující.

Zápisník jedné lásky (2004)

Krásný příběh, který je podaný tak ladným, lehkým, ale i přitom vážným způsobem. Úžasně koresponduje s knihou která stojí za přečtení, ale i shlédnutím filmu o nic nepřijdete, možná i získáte ;). Přiznávám, že závěr je i na mě dost sladký, ale ne nijak vehementně kýčovitý.