• Thriller

Životní šance (2014)

Nie je tam žena ani puška a chýbajú tomu gule. No ale nie je to zlé, Dusťin si zase raz zahral.

V říši divů (2013)

Človek čaká, čo sa stane a ono nakoniec ako vždy nič. Miestami to bolo niečo skoro ako hraný dokument, herci minimálni bez nejakého prejavu, len odrapotali a odchodili svoje.

Cesta do Palomy (2014)

Počas filmu a tesne po som myslel, že dám 3, možno 4 s vypichnutým okom. Ale nejak som postupom času začal ľutovať, že film už skončil a na tento roud múví rozhodne nikdy nezabudnem. A na začiatku som si vravel - to je debil.

Poltergeist (2015)

Hanba rimejkov. Niekedy sa zdá, že to je v sebaparodujúcom štýle šarknádo, ale nie je.

Školní sraz (2015)

Nebyť JB tak to vypnem zmažem zahodím. Také divné, ani ryba ani rak. Black asi nedoniesol na pľac nič zeleného a to sa prejavilo v celkovom výsledku.

Pod (2015)

Nie je to zlé, len také minimalistické vo všetkom. Príjemná stopáž, na večer pobaví.

Indigenous (2014) odpad!

Úplne ma to prestalo baviť práve keď to akože malo začať byť napínavé a zaujímavé. Hrozná hrúza.

Bojovník (2015)

Stačí vidieť meno "Hope", k tomu premúdrelé nepríjemné decko a hneď je jasné, že Antoánovi zase fucqlo. Napatie bolo nie v tom ako to začne prebehne a skončí, ale v tom kedy a či to skončí. Jake G. je ale bezchybný a hviezda naviac za paródiu Foresta W. na svoje oko.

Osvoboditel (2013)

Nič výnimočné, dosť povrchné spracovanie, všetky dukáty asi zežral komparz.

Poslední diamant (2014)

Taký všedný podpriemerný film, ktorý bude mať za rok derniéru v nejakej zabudnutej tv.