Boží zápasník (2006)

Snímek provází stejně podivná atmosféra jako Napoleon Dynamit, ovšem Nacho Libre je mnohem lepší. Jack Black si roli nepochybně užívá a i z normálně nepříliš vtipných scén dokáže udělat něco víc.

Mládí v trapu (2003)

Parta starých mládenců chce zavzpomínat na staré časy a vy si rádi zavzpomínáte s nimi. Excelentní Will Ferrel převyšuje ostatní, ti se ale také ukazují v dobrém světle a společně tvoří super partu, které byste chtěli být součástí.

Batman začíná (2005)

Nejenže tu začíná nový Batman ale startuje tu i Nolanova komiksově-realistická jízda. Začínající Batman restartoval sérii výborně, ovšem k dokonalosti Temného Rytíře mu leccos chybí. Nedostatek cool záběrů je do očí bijící, stejně tak se Scarecrow, ačkoliv je výborně ztvárněný, nevyrovná Jokerovy. I přes tyto a další nezmíněné chyby povedený snímek, který svojí hutnou atmosférou dá na nedostatky zapomenout.

Noc v Roxbury (1998)

"What is love , oh baby , don't hurt me , don't hurt me no more ,oh baby don't hurt me , don't hurt me no more." Dokonalý příklad kraviny, která nesedne každému, ovšem kdo si bude s tímto snímkem rozumět si užije spoustu srandy." And who do you think that guy was? Emilio Estevez! And i was like - Emilo! Emilio! " Spousta zapamatování hodných hlášek a situací doplněných o jeden skvěle vybraný a použitý song. " Oh my god, I broke the window again! " Will Ferrell jako obvykle skvělý, Chris Kattan překvapivě snesitelný a možná přijde i Richard Grieco:) " Hey, what´s up? You´re not from town? "

Ali G Indahouse - Film (2002)

Kam se hrabe Kazachstánský moderátor, Ali G je plný zapamatováníhodných momentů. Je plný výborných, i méně povedených vtipů, jako celek ovšem drží pohromadě a nebere se ani trochu vážně, což je jednoznačně plus. Smích od začátku do konce. Wicked!