Americký gangster (2007)

Pro mě překvapivě kvalitní snímek. Souboj dobra a zla je tu dosti intenzivní a obě hlavní postavy disponují velice výraznými charaktery, díky kterým si o nich dokážete udělat obrázek a vcítit se do jejich situací. Po všech stránkách vypracovaný snímek, který trestuhodně vyhořel na Oscarech. To byla ostuda. Rozhodně jeden z nejlepších filmů loňska.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Jedna z těch méně třeskutých Sandlerovek o dvou kamarádech předstírajících homosexualitu. Nápad nadějný, provedení obstojné.

Ratatouille (2007)

Téměř dokonalý animák. Vařící kryse prostě nejde odolat!

Hurá do basy (2006)

Nijak neurážející komedie z vězeňského prostředí, která se nevyhla několika klasickým vtipům a klišé, ve výsledku však dokáže pobavit.

Tajný závod (1981)

Smál jsem se a hodně. Rychlá auta, výborné postavy a Roger Moore v parafrázi na svého Bonda.

Chci to! (2007)

Neznámá, příjemná záležitost s Carmen Electrou v roli pornoherečky? Mamma Mia!!

Transformers (2007)

Velcí roboti a hláškující Shia LaBeouf jsou klíčem k úspěchu tohoto snímku Michaela Baye, jenž si po celou dobu drží strhující tempo a nedovolí vám odvrátit zrak od plátna.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Návrat ke kořenům a sbohem evropě. Stará dobrá parta se vrací ve vrcholné formě a nezastaví se ani před Al Pacinem. Kůráž ani humor jim rozhodně nechybí.

Ledově ostří (2007)

Will Ferrell jako krasobruslař primadona? To si nemůžete nechat ujít! S Hederem a novátorským trenérem tvoří trio kterému se budete rádi smát.