Rio Lobo (1970)

Dobře natočený western,skvělé prostředí divokého západu,nechybí dobré přestřelky a skvělé herecké výkony i když byl J.Wayne trochu přitěle zvládal to dobře.Ve filmu nechybí ani dobré a vtipné hlášky které obstaral J.Elam.

Serpico (1973)

V první řadě výborný herecký výkon A.Pacina,jakožto neúplatný polda který bojuje proti skoro všem skorumpovaným poldům ať už přijde na jakékoliv oddělení.Chybělo mi tam víc napětí a nějaká ta přestřelka narozdíl od kriminálek s C.Eastwoodem kde mi to přijde více živější.

Rychlá změna (1990)

Tak tahle slátanina se vůbec nedá srovnat s Bezva fintou.Tři hlavní hrdinové podali hrozný herecký výkony nejtrapnější pokusy o komický scény podal R.Quaid,trochu vtipný byl akorát taxikář jinak to nestálo za ten ztracený čas.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Průměrná pohádková podívaná o loupežníkovi který bohatým bral a chudým dával a když se rozhodl řemesla nechat chtěla řemeslo převzít jeho dcera které se lup nepovedl a zamilovala se do místního prince,spolu pak chtěli zbavit království podvodníků tzv.rádců kteří si výmyšlely nové a nové daně.Lábus a Vladyka zvládli svoje role podvodníků skvěle.

Domácí mazlíček (2008)

Stupidní kravina tak akorát pro mladý puberťačky kterým nevadí že ve filmu hrají herečky který nechali mozek doma,asi to tak režisér chtěl.To co mělo být vtipný mi připadalo spíš trapný.

Pomsta ženy středního věku (2004) (TV film)

Příběh o rozchodu staršího páru,kdy si manžel najde mladší a rozhodne se odejít ,ale manželka se nechce vzdát a chce se pomstít.Po oznámení manžela že odchází dostává manželka padáka i v práci a začne ji z toho na chvíli hrabat což je docela vtipná scéna.Občas je film spíš do komedie než drama.Herecké výkony docela dobrý.

Gang (1977)

Nevýrazný a snadno zapomenutelný snímek ze začátku přepadení s loupením pak romantická scéna kde si Delon hraje na hodného milence ,příběh se dost vleče bez napínavější scény a ještě ta hrozná paruka.

Reportér (2012)

Nechápu co to vlastně bylo za thriller,žádná napínavá scéna,žádná oběť nebo zajímavá zápletka jen bláboly dvou jakých si reportérů kteří se snaží dostat z basy jakého si úchyla který o to ani nestojí.Takový zvůčný jména v tom hráli a že by něco předvedly to ani náhodou,nadržená N.Kidman a J.Cusack a ukecaný McConaughey v nezáživným příběhu.

Bounty (1984)

Romanticko dobrodružná podívaná odehrávající se většinou na lodi,kde tu drsnější a dramatičtější roli plní A.Hopkins jako kapitán který chce za každou cenu obeplout svět a tu romantičtější M.Gibson který když loď zakotví na jednom ostrově se zamiluje do místní divošky a když odplují pod rozkazem kapitána,se chce vrátit i za cenu vzpoury.Příběh byl docela dobrý,vizuálně mě film moc nenadchl a herecké výkony docela ušly.

Olověná vesta (1987)

Výtečná válečná podívaná nechybí jak bojové scény tak výborný humor ale na druhou stranu a to hlavně v první polovině filmu je to chvílemi dost drsný drama s černým humorem .Hraje tam spousta mladých ještě začínajích herců dnes z nich jsou herecké pojmy a podaly skvělé herecké výkony samozřejmě ve skvěle zvládnuté režii.