Hadí jed (1981)

Příběh je o dospělé dceři která najde svého pravého otce pracovat kde si na odlehlém místě,žijícím v maringotce a ještě k tomu alkoholika který ji slibuje že přestane pít ale bohužel za pár dní je opět na mol.Docela dobře natočené drama ze života dcery a otce který propadl alkoholu.Skvělý herecký koncert J.Vinkláře.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

S novým dílem pasti spokojenost,akční film nabitý akcí sice s realitou to má hodně málo společného pád z lešení snad z dvaceti pater s pár odřeninami a takových akčních scén tam bylo víc ale docela jsem se bavil.Návrat J.McCleana tentokrát v Rusku je úplně jiný příběh než předchozí díly a herecký výkon J.Courtneye mi vůbec neseděl ale objevila se i dobrá hláška takže pořád dobrý..

Lovec hlav (1976)

Průměrná Francouzská krimi z Belmondem v roli žoldáka na řešení problemů ,dost vážná role bez vtipných hlášek která není u Belmonda zvykem,jinak klasika s pár rvačkama a nějakou přestřelkou.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jeden z nej válečných seriálů,hlavně co se týče vtipných hlášek a scén kterých je nespočet.Našlo by se jen málo dílů u kterých by jste se nudili nebo nezasmáli.I když je seriál hodně vtipný nechybí ani válečné scény,dramatické a smutné.Herecké výkony jsou výtečné není co vytknout samozrejmě v čele s A.Aldou.

Tři veteráni (1983)

Stará klasika o třech vysloužilých veteránech kteří v lese potkají skřítky kteří jim věnují dary které ji mdlouho nevydrží.Skvělé herecké legendy kteří si pohádkový příběh určitě užívaly soudě podle jejich hereckých výkonů,sice po těch reprízách co jsem to viděl už to působí otravně tak se na to občas podívám.Nej byl asi frňákovník.

Klokan Jack (2003)

Opět komedie se zvířetem která je spíš pro mladší diváky jak příběhem tak vtipnými scénami.Herecké výkony docela dobrý,pár úsměvných scén by se našlo ale jednou mi to stačilo.

Pompeje (2014)

Po vizuální stránce určitě výborné,gladiátorské zápasy docela dobrý,po herecké stránce bych tam měl výhrady jak na hlavní postavu tak na další herecké postavy.Katastrofická scéna na konci byla taky dobrá.Je to lepší průměr na Gladiátora to nemá ,ale za podívaní to stojí.

Godzilla (1998)

Docela dobrá dobrodružná sci-fi podívaná.Obří obluda která se objeví v New Yorku začne demolovat město a vojáci kteří se ji snaží zastavit domolují město ještě víc.Občas se objeví ve filmu docela vtipná scéna nebo hláška,docela dobrý efekty.

Svatá čtveřice (2012)

Spíše podprůměrná komedie o sexuálním životě dvou sousedských párů kteří si zkusí vyměnit partnerky a nedokážou přestat.V hlavní roli J.Langmajer který to má před kamerou na Adama asi rád už jsem ho viděl v poslední době snad ve čtyřech filmech nahatýho.Příběhově slabota,celkově nic co by mě na filmu zaujalo.