Villa jede! (1968)

Nálepka western patří tomuto filmu jenom okrajově protože se ve filmu vlastě jenom válčí,nejsou to klasické přestřelky jako ve westernu ale válečné bitvy mezi bandou P.Villy a vojáky Colorádos.Výtečné herecké výkony Y.Brynner,Ch.Bronson.

Škola základ života (1938)

Dobrá komedie ze studentského prostředí,kde studenti si z profesorů dělají jednu srandu za druhou a často si zato profesoři můžou sami.Vtipná podívaná s dobrými hereckými výkony,nejvtipnější výkony podali J.Marvan a V.Trégl.

Velký šéf (1969)

Výborná Francouzko-Italská podívaná hlavně co se týče hereckého obsazení a jejich výkonů Niven,Belmondo,Bourvil a skvělý Wallach,samozřejmě že je to zásluha i režie.Vtipné scény během celého filmu doplněné groteskně gangsterským stylem a animací nemají chybu,skvělá zábava.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mission Impossible vs Charlieho andílek aneb T.Cruise vs C.Diaz docela dobrá odpočinková akční komedie,vtipný hlášky se Cruisovy docela povedly takže jsem se docela bavil,akčním scénám nebylo co vytknout sem tam i honička autem nebo na motorce dodaly filmu napínavou podívanou.

Bez soucitu (2010)

Průměrný akčňák se super nesmrtelným hrdinou Travoltou který čistí Francii od teroristů.Akční scény docela dobrý,horší jsou Travoltovy nadávky a pokusy o vtipy přišlo mi to spíš trapnější než vtipný.Celkově herecký výkony nic moc.

Velká oříšková loupež (2014)

Skvělý animák je to hodně podobné Za plotem,parta zvířat z parku shánějí jídlo na zimu a kam jít než do města.Nej postavou a nej k smíchu jasně vede hlídací pes.Vtipné scény a občas i hláška,příběh super,dobře jsem se bavil.

Godzilla (2014)

Pro mě osobně zklamání,verze z roku 98 byla lepší,efekty nic moc vetšinou je málo vidět,herecké výkony nic moc,akční scény škoda psát,v předchozí verzi to bylo více uspořádané a přehlednější,připadal mi v tom zmatek asi v tom bylo přeobludováno a nevěděli na koho střílet.

Policajti na baterky (2003)

Hodně slabá krimi komedie,oba dva hlavní hrdinové hodně přehrávali,hlavně některé pokusy o vtipné scény nebo vtipný hlášky byli spíše trapárna,nechalo se na to koukat ale žádná sláva.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dobrá dobrodružná podívaná,rozhodně tam nechybí dost akčnosti,po vizuální stránce tomu nic nechybí,dobrý efekty, masky a příšery.Putování trpaslíků na Erebor provází dost dobrodružných akcí až do konce kdy se utkají z drakem což je výborná akční scéna.Celkově mi vadila délka přes dvě a půl hodiny bylo dost.

El Dorado (1966)

Trochu lepší průměr staršího westernu,J.Wayne jako nejspravidlevější pistolník který jede na pomoc do El Doráda svému kamarádovi šerifovi(R.Mitchum) na kterého se chystá banda pistolníků,cestou se k němu přidá další kterého zachrání (ještě mladý J.Caan)i když se to chvílemi trochu táhne tak nechybí ani pár přestřelek a dobré herecké výkony.