Dokonalá partie (2005)

Docela nudný romantický snímek s nezáživným příběhem a nudnými dialogy a ještě navíc s mizerným hereckým obsazením a podle toho dopadly i herecké výkony.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Docela dobrý seriál ze života party kamarádů kteří vyrážejí jednou za čas spolu na dobrodružné výlety.Seriál je dobře herecky obsazen nechybí jak docela dobré humorné tak i smutnější scény.

Zákeřné dvojče (2007) odpad!

Hrozná slátanina,nevydařený pokus o jaký si duchařský horor s příšernou herečkou v hlavní roli,vlastně všechny herecké výkony byli hrozný včetně jejího retardovaného bratra.

Romance za korunu (1975)

Starší Český hudebně romantický snímek je pokusem o teenager romantiku s nudným příběhem nebýt P.Nárožného a pár starších pop hitů nestálo by to ani za podívání,lehce zapomenutelný snímek.

Smrtící léčba (1996)

Pro mě osobně nezáživný snímek o jakých si pokusech na bezdomovcích které se snaží H.Grant jako doktor objasnit poté co mu jeden s pacientů zemře pod rukama.Nepomohlo ani docela dobré herecké obsazení,příběh se pomalu táhne bez napínavější scény.

Vytí vlkodlaků: Znovuzrození (2011)

Mizerný pokus o horor po vizuální stránce katastrofa,příběh je o vlkodlacích a není žádný vidět a když příjde na napínavou scénu tak je střih na vyděšeného studenta a kdo po něm jde není vidět.Slabota jak příběhem tak režií i hereckými výkony.

Nenapravitelný (1975)

Ztřeštěná komedie s Belmondem ze začátku nebylo jasné o čem film vlastně je až po několika minutách jsem pochopil že příběh je o podvodníkovy který okecá a prodá vše co chce a nakonec naplánují se svým strýcem loupež obrazu.Belmondo předvedl opět své herecké umění ať už velkou spoustou humorných dialogů,snad třičtvrtě filmu mluvil jenom on,tak spoustou převleků a gegů ale bohužel pro mě to byl jeden ze slabších snímků,některé humorné scény byli praštěné až otravné a přehrávané.

Valentin Dobrotivý (1942)

O.Nový v roli úředníka který skočí na vtip svým kolegům že vyhrál milion a začne nakupovat a pak když se to provalí se s toho málem zblázní,ale nakonec se ukáže že skutečně vyhrál.Příjemná komedie s odpočinkovým humorem.

Příliš vzdálený most (1977)

Výborná stará válečná klasika se skvělým hereckým obsazením.Obsadit mosty za druhé světové války bylo jeden z nejvýznamějších úkolů všech stran.Líbyli se mi válečné scény jak akcí tak že nevítězily jenom Američané ale i Němci nebylo to rize podívaná po Americku,scéna vzletu letadel a pak výsadek parašutistů byla skvělá.

Chata v horách (2012)

Ze začátku to vypadalo jako klasika mladá parta lidí se vydá na výlet na chatu a začne vraždění,ale pak se objeví jaký si pozorovatelé kteří to všechno řídí vraždy,obludy prostředí všechno,ale nepočítaly s tím že se dva zachrání a dostanou se k nim a vše se obrátí.První polovina filmu nic moc ,v druhé půlce se to zlepší jak vizuálně-vypuštění všech příšer najednou začne masakr,tak napětím.