Vinnetou a Old Firehand (1966)

Spíše slabší westernová kovbojka,pár docela slušných přestřelek,příběhově nic moc a ani herecké výkony žádný zázrak.

Babovřesky 2 (2014)

Stejný jako jednička většina scén a pokusů o vtip byla trapárna,nebýt koláčků a následné docela vtipné scény kontrolora a starosty a pak skákající báby na trampolíně tak jsem to nedokoukal.Herecké výkony velká slabota nepomohli ani hokejisti.

Sucker Punch (2011)

Fantazy podívaná která je trochu divná v logice nejdříve se příběh odehrává v blázinci pak v bordelu ,chvílemi pro mladší generaci a chvílemi spíš pro dospělý hlavně co se týče akčních scén 5 mladých holek kteří ve svém snu bojují s obřími ninji,pak se děj přenese do druhý světový na zombie vojáky a na konec boj s roboty.

Dokonalý únik (2009)

Určitě filmu nechybí napětí a zajímavý příběh,mladá dvojice S.Zahn a M.Jovovich jezdí po výletech kde vraždí další mladé páry.Ve filmu mi vadil hlavně S.Zahn nějak mi tenhle herec nesedí jak hraním tak i svou vyzáží už jsem ho viděl v pár komediích a herecké výkony nestáli za nic.

Na hraně temnoty (2010)

Trochu pomalé tempo kriminálky na obehrané téma zabití dcery policajta který se nevzdá na odplatu pomsty za každou cenu.Film má napětí ale chybí tam trochu víc akce,ale na druhou stranu výkon M.Gibsona byl výtečný je to právem pan herec.

Villa jede! (1968)

Nálepka western patří tomuto filmu jenom okrajově protože se ve filmu vlastě jenom válčí,nejsou to klasické přestřelky jako ve westernu ale válečné bitvy mezi bandou P.Villy a vojáky Colorádos.Výtečné herecké výkony Y.Brynner,Ch.Bronson.

Škola základ života (1938)

Dobrá komedie ze studentského prostředí,kde studenti si z profesorů dělají jednu srandu za druhou a často si zato profesoři můžou sami.Vtipná podívaná s dobrými hereckými výkony,nejvtipnější výkony podali J.Marvan a V.Trégl.

Velký šéf (1969)

Výborná Francouzko-Italská podívaná hlavně co se týče hereckého obsazení a jejich výkonů Niven,Belmondo,Bourvil a skvělý Wallach,samozřejmě že je to zásluha i režie.Vtipné scény během celého filmu doplněné groteskně gangsterským stylem a animací nemají chybu,skvělá zábava.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mission Impossible vs Charlieho andílek aneb T.Cruise vs C.Diaz docela dobrá odpočinková akční komedie,vtipný hlášky se Cruisovy docela povedly takže jsem se docela bavil,akčním scénám nebylo co vytknout sem tam i honička autem nebo na motorce dodaly filmu napínavou podívanou.

Bez soucitu (2010)

Průměrný akčňák se super nesmrtelným hrdinou Travoltou který čistí Francii od teroristů.Akční scény docela dobrý,horší jsou Travoltovy nadávky a pokusy o vtipy přišlo mi to spíš trapnější než vtipný.Celkově herecký výkony nic moc.