Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Dobrý ale asi po třetím dílu už mě to trochu nudilo ,přišlo mi to moc natahované to vyšetřování,jinak se objevili dobré hlášky a slušné herecké výkony.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Slabý jak v akcích tak v hereckých výkonech jak mohli vybrat za společníka ke Škorpiónovi takového tlusťocha nevábného už od pohledu,efekty slabota nepomohli ani 3 probuzení válečníci,vydržel jsem to až do konce ale stačilo.

Hazard (2006)

Taková zvučná herecká jména a film, prostě nuda,začátek vypadal slibně když tam plavala mrtvola ale omyl pak se tam už prd dělo,K.Basinger hraje automaty,D DeVito je jaký si přiblblý kouzelník a F.Whitaker ten zase sází na zápasy v basketu pro mě osobně nuda.

Než si pro nás přijde (2007)

Dva velikáni ač v pokročilém věku nezklamali jedna hláška za druhou některá vážnější a smutnější ale i spousta zábavných, i když tzv.čekají na smrt pořád si z toho dokážou udělat srandu.Skvělé herecké výkony.

Vládci chaosu (2018)

Začátek vypadal jako komedie ale omyl ,konec byl spíš jak z hororu ,život fanatických členů Norské skupiny kteří vypalují kostely jménem satana a nakonec vraždí .I když poslouchám podobné skupiny tyto jsem zrovna neposlouchal a je vidět že jejich členové jsou nebo byli pěkní fanatický exoti takže to ani vyhledávat nebudu.

Bratři (2023)

Průměrná podívaná z Českých dějin z dob komunismu a jejich metod a hlavně jsem se zase něco dozvěděl jak to vlastně s těmi Mašíny bylo ,sice hrdinský čin utéct před tehdejším režimem ale bez ohledu co se stane ostatním hlavně z rodiny takže sobectví jako p.....,jinak jsem se bavil nechybělo napětí a zajímalo mě to i proto že se část točila i u nás ve vsi,s hereckými výkony spokojenost.

Bourák (1977)

Hodně slabý akčňák ,jeden z prvních Ch.Norrise a moc se nepovedl,akční scény slabota, herecké výkony škoda mluvit někteří vypadali jako když stojí před kamerou poprvé,Ch.Norris předvedl pár kopů a to bylo vše.

Vraždy na domácí frontě (2013) (TV film)

Slabá detektivka,sice tam bylo dost mrtvol ale napětí mi tam chybělo a vyšetřování kde si policajti ani neškrtnou a celé to vlastně vede patolog s novinářkou trochu divné,válečné prostředí to moc nepřipomínalo.

Zločin na palubě (2017)

Hodně slabý akčňák,příběh ohraný ,únos letadla akorát tentokrát né kvůli výkupnému ale kvůli jednomu pasažérovi který únosce kdysi převezl a má plný kufr diamantů,hodně slabé herecké výkony,akční scény slabota.

Stavisky (1974)

I když mám Belmonda rád tohle je ten z horších snímků ve kterých hrál jen samí bláboly a akce nikde ani náznak ,prostě nuda.