Zásilka (2013)

Akční podprůměr.žádný uspěšný návrat D.Lundgrena se nekoná.Akční scény nic moc,herecké výkony nic moc a vizuálně hrůza.

Geronimo (1993)

Docela nuda na to jaké v tom hrají hvězdy G.Hackman,R.Duvall.W.Studi a M.Damon.

Zelenáč (1990)

Další povedený kousek od Eastwooda kde si zahrál opět hlavní roli tentokrát si přibral za parťáka Ch.Sheena.Nechybí jak dobrá akce tak i erotická scéna a Clintovi výborné hlášky.

Lesní duch (2013)

Byl by to dobrý horor kdyby nebylo 3/4 filmu po tmě kde není nic vidět.Pár scén docela děsivých,ale dost jich bylo stupidních,ženská která si utrhne ruku a chodí jako by se nic nestalo.Herecké výkony a vizuálně taky nic moc.

Můj přítel Bernard (2012)

Docela průměrný animák nechá se na to koukat,ale lepší jsou seriálové příběhy s Bernardem než film.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Docela dobrá krimi s T.Cruisem bez zvláštních efektů a triků a přece se na to nechá dívat jako stará klasika.Trochu bych to zkrátil.Akční scény jsou docela dobrý.Film drží T.Cruise ostatní herecké výkony nic moc.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Úplná spokojenost s tímto výtvorem.Visuální efekty naprosto dokonalé,masky oblud perfektní,atmosféra celého filmu dokonale odpovídá tomuto žánru,napětí,temné prostředí a dokonalé herecké výkony.