• Pohádka

Jenny se vdává (2015) odpad!

Katherine Heigl + Alexis Bledel = obrovský průser .... potrpím si na chemii mezi hlavními aktéry... u těchto dam jsem si zakrývala oči rukama a přála si, aby k té puse nedošlo, protože to byl vyloženě trapas od první chvíle, co si stály po boku. Proto se snažím vytěsnit tento film ze své mysli a uchovat si Katherine jakožto supr postavu Chirurgů a Alexis jako Gilmorovic děvče...ufff

Vrahouni (2010) odpad!

po tom, co hrala Katherine Heigl v Chirurzích, nemůžu uvěřit, že klesla k takovému sranci. Mimochodem v pulce jsem to přepla na mnohem zajimavější dokument, kde si opice olizovaly zadky

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Milí čeští a slovenští přátelé. V hodinách, kdy mé ucho může zaslechnout tu odpornou znělku nechutně zpracovaneho českého seriálu s nechutně špatnými hereckými výkony, si strkám do uší cokoliv...ano, kdybych měla po ruce zrovna hovno, strčím si ho tam

Lov lososů v Jemenu (2011)

Doktor Alfred mi přišel trochu retardovaný ,jemenský šejk ze sebe chrlil žaludek zvedající moudro za moudrem a oba by se nejraději společně dívali po večerech na rybí porno.

Jak na holky (2009) odpad!

Hlavní postava napudrovaný slizoun s egem snad až na měsíc. Ve škole je to samá coura mrkajíc na kluky, div si nevymrkají oči. Ale hle, najde se tam kralovna "dobrá duše", ktera je jina než všechny ostatní....to je do nebe volající. Nebo spíš do scénáře volající. Žble