Agent bez minulosti (2002)

Hodně zajímavý špionážní příběh o agentovy, který ztratil paměť. Matt Damon překvapil, stejně tak i scénář. Je to i dobře zrežírováno. Ale hlavně je to napínák až do konce.

King Kong (2005)

Když se mě někdo zeptá, jaký je můj nejoblíbenější romantický film, řeknu mu KING KONG od Jacksona. Příběh o velké lásce dělaný srdíčkem. Peter je pan režisér a je vidět, že Konga chtěl vždycky natočit. Triky sice docela drhnou, ale jinak je to výborný. Baví mě začátek v New Yorku třicátých let, baví mě plavba na lodi, baví mě ostrov a baví mě finále. Ty tři hodiny utečou jako voda.

Dítě číslo 44 (2015)

Celkem zajímavá detektivka z prostředí Stalinistického Ruska. Tom Hardy opět ( vím, tohle nejspíš budu psát u každého jeho filmu ) skvěle zahrál a ostatní jsou taky fajn. Bohužel délka a docela podivný konec to sráží na tři hvězdičky. Ale kdybych se na to měl podívat znovu, neměl bych s tím problém.

Legendy zločinu (2015)

Dvojitá porce Toma Hardyho v docela nudném a roztahaném příběhu. Kdyby se film zkrátil o dvacet, třicet minut, bylo by to mnohem lepší.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Hodně dobrá kriminálka. Má to zajímavý příběh a osmdesátkovou atmosféru. Dále pak musím pochválit skvělou režii a detailní kameru. Hodně potěší Cumberbatch, Edgerton a další. Vlastně celej cast se vydařil. No a to nejlepší? Rozhodně parádní Depp, který konečně po všech těch Pirátech hraje pořádnou roli. A jde mu to přímo skvěle.

Batman vs. Joker (2016)

Ale jo, bavilo mě to. První půl hodina je pomalá a nudná, navíc obsahuje jednu idiotskou věc na kterou nehodlám přistoupit. Jinak mi v některých scénách nesedla animace. A to je vše k výtkám. Hamill a Conroy jsou prostě Joker a Batman o tom žádná. Akce slušná a závěr je docela zajímavý. Musím přiznat, že mě předloha moc nebaví, ale tenhle animák jsem si užil. Slušná osmička.

Stranger Things (2016) (seriál)

První série: Vše už bylo řečeno. Sakra stačí se podívat na hodnocení a je vám jasné, že se jedná o něco výjmečného. Atmosféra by se dala od první minuty krájet. Herci, hlavně partička malých kluků, jsou výborní. Parádní soundtrack. Příběh je neskutečně zajímavý. Eleven je výborná. A to skvělé finále .... tak jo tady to típnu, však vám to už došlo. Druhá série: Seriál číslo jedna loňského roku se po dlouhém čekání konečně vrací a já už můžu říct, že je to opět neskutečná pecka. Prvních pár dílů se sice nic moc pořádného neděje, což ale vůbec nevadí, protože seriál má tak skvělé charaktery, že mu trochu toho roztahování s radostí odpustíte. Možná vám bude vadit přístup tvůrců k některým charakterům, například Eleven, která si celou sérii jede svojí osobní linku, ale jakmile přijdou na řadu poslední epizody, uleví se vám, jak to všechno do sebe skvěle zapadlo. Za zmínku stojí také nové postavy, ale o nich jenom to, že jsou super, protože nechci nic spoilerovat. Stejně tomu všemu ale opět vládne Dustin.

Hra o trůny - Královská cesta (2011) (epizoda)

Joffrey....ty parchante. Druhý díl, ještě k tomu po druhém zhlédnutí a zase toho spratka nenávidim!

Triple 9 (2016)

Od prvního traileru jsem se neskutečně těšil. Další nebyly tak povedené, ale naděje umírá poslední. No a naštěstí jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Parádní atmosférický policejní thriller se zajímavými herci a skvělým příběhem. Takové městské sicario. Jedním slovem lahůdka.