Jedna ruka netleská (2003)

I přes poměrně velmi jednoduchý děj jsem se pobavila a rozhodně se nebudu bránit si ho někdy zase pustit znova. Černého humoru tak akorát a některé hlášky jsou opravdu nezapomenutelné. :)

Cry_Wolf (2005)

Nápad velmi zajímavý, provedení už bohužel ne. Hlavní postava Owena je úplně dřevěná, možná až ke konci filmu bych mu věřila trošku strachu z toho "krutého vraha". Myslela jsem, že po druhém zhlédnutí film aspoň trošku docením, nestalo se tak.

Láska přes internet (1998)

Pro mě naprosto dokonalý film, má srdcovka. Každý jejich postřeh je naprosto zbytečný, ale má i neskutečnou hloubku. Do tohoto filmu jsem se zamilovala hned napoprvé a nedám na něj dopustit.

Agent v sukni 2 (2006) odpad!

Pokud první díl Agenta v sukni byl průšvih, tak tohle už prostě nemůže patřit nikam jinam, než do odpadu. Opravdu to nemá úroveň. Not at all.

Oscar (1991)

Jako malá jsem tento film žrala a když jsem si ho před nedávnem pouštěla znova, byla jsem opět spokojená. Důvod pro 4* je asi ve valné většině kvůli nostalgickým vzpomínkám, ale klidně si tento film pustím znova a pak zase :)

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001) odpad!

Možná jsem se na to neměla ani dívat a v klidu ten film ignorovat. Bohužel, nestalo se a opravdu toho lituji. Někteří jindy kvalitní herci se zde stali šašky. Vše příliš umělé a trapné. Je mi do breku, vzpomenu-li si na staré dobré kreslené verze, bez čistě komerčních záměrů.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Sandler sice jako vždy příliš "sandlerovský", Guy Pearce tuto roli vůbec neměl brát. Ale ano, na večer k usínání to je roztomilý film.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

S tímto filmem mám prostě problém. Scény a hlášky, které mají být vtipné, mi vtipné nepříjdou. Dějově nudné. Pro mě asi nejhorší Sandlerův film ever.

Next (2007)

Nijak moc zajímavé téma, výkon herců dle mě špatný. Snad jen Julianne Moore je důvod proč tento film pro mne není odpad!.

Tohle je válka! (2012)

Ne příliš náročný film, ve kterém je akce i romantika a je víceménně i vtipný. Dle mého, ideální film pro táhlou a nudnou neděli.