Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

Bauer

To čeho jsem se bál, že dvojka bude strašná a možná až nekoukatelná se naštěstí nestalo, ba dokonce to možná o něco málo ( půl hvězdičky ) předčilo i jedničku. Když se nad tím tak zamyslím, takto bylo něco jako Ochránce akorát že se hlavní hrdina převlíka za starou tlustou a černou ženu. A o co že to tedy bylo trochu lepší než jednička? Takže určitě to bylo dětmi, které se tu vyskytují ( například malý chlapec, jenž skáče snad odevšud ), více vtipných scén a především Martin Lawrence, který se do své role více vžil a je velmi vtipný. Dále mně velmi potěšili herci, které jsem mohl zatím poznat pouze ze seriálů například krásná Marisol Nichols ( 24 hodin season 6 ) a nebo snad vynikající Mark Moses ( Zoufalé manželky ). Ovšem je zde něco, co se mi jako v případě jedničky nelíbílo a to byl konec, jako by si ho scénáristé na rychlo vycucali z prstu. Ale na nějaké ty nedostatky jde o velmi podařenou komedii! ()

Roman.Ticka

Čekala jsem prostou zábavu pro odlehčení a jooo! Žádná hloubka se nekonala, ale to je přesně ono, i když se stupidita celku nedala přehlédnout. Big Momma byla fakt roztomilá a parodie na Pobřežní hlídku neměla chybu. Tak lehce se po pláži nevlnila ani Pamela s Hajzlhofem dohromady. :-) Bonus navíc za univerzální bigamotní ksicht Martina Lawrence. ()

filmmovier

O něco slabší než jednička ale rozhodně je to povedené pokračování. Má všechno, co měla už jednička, tzn. velmi dobré vtipy a pohodou zápletku. Převlek Bábiny je opět dokonalý a s ní si užijete vůbev nejlepší scény. A oproti prvnímu dílu se mi to zdá i o něco akčnější. 65%, opět příjemná zábava, která je tu od toho, aby potěšila a příjemně pobavila. ()

qwe123 odpad!

Malcolm Turner, speciální agent FBI s povolením nosit sukni proklatě nízko, se vrací! Mysleli jste si, že Martin Lawrence už níž klesnout nemůže? Omyl! Milý černošský komik si po slušných Mizerech 2 musí opět zkazit reputaci a sequel k převlekové komedii je tou nejspolehlivější cestou. Podobně jako u Deuce Bigalowa 2 bychom se mohli dočkat tzv. prolomení doposud známého dna a ocitnout se v suterénu filmových chutí. Ale hezky popořadě... o čem to vlastně je? Děj vás asi nepřekvapí. Žena podezřelá z vraždy hledá chůvu pro svoje tři děti a tak opět přichází na scénu Malcolm v přestrojení za svojí tchýni, která disponuje vskutku vražednými parametry. Brzy zjistí, že děti o které se má starat jsou mimořádně schopnými smrtonosnými zbraněmi, ani on ale není bezmocný a ne vždy se chová jako milá, stará, těžkotonážní chůva. I když... ty kila navíc mu při honičkách za zločinci celkem překáží. ()

lennyd

Agent FBI Malcom Turner (Martin Lawrence) na přání své manželky opustil aktivní službu, a věnuje se přednáškami o bezpečnosti na základních školách. Když je ale zavražděn jeho první parťák, vytáhne svůj starý kostým Velký mámy, a vydává se opět do akce. Tentokrát musí zvládnout nelehkou roli chůvy v jedné bohaté rodině, aby se dostal blíže k majiteli záhadné firmy ... V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! . Asi jsem se koukal na jiný film, protože toto pokračování mi vůbec nepřišlo šílenější, legračnější a zábavnější než originál, alébrž stejně hloupé a trapné jako originál. Pár scén se sice povedlo, ale ty byly velmi rychle smeteny stupidními fóry nebo narychlo splácaným koncem. Teďka jsem si (s hrůzou) všiml, že nás v tomto roce (2011) čeká třetí pokračování --- ach jo.. ()

• Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)
  • Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)
  • Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)