Horší už to nebude (2006)

:) Překvapivě zábavné i přes počáteční obavy, že hlavní postavu ztvárňuje Will Ferrell. Hrajícího na kytaru Whole Wide World - to bych ho snad taky v tu chvíli chtěla, ňoumu jednoho.

Godzilla (2014)

ach jo - kde jsou ty staré japonské ještěrky

Cirque du Soleil: Delirium (2008) (divadelní záznam)

Cirque du Soleil je opravdu něco výjimečného. toto představení jsem viděla naživo a je to úplně jiný zážitek než filmový záznam. doporučuji každému podívat se na některé z jejich představení v reálu. Sluneční cirkus je explozivní směs skvělých umělců, fantastické živé muziky, výborné choreografie a nádherných kostýmů. Zážitek.

Zmizení (2013)

skvělý Gyllenhaal, Dano si zasloužil víc prostoru, výhrada k délce filmu a oblíbeným americkým náboženským kecům

Strážci - Watchmen (2009)

Nemůžu dát víc - až na pár vizuálně hezkých scén je to nevyužitých a úplně zbytečných 162 minut. Výběr hudby se moc nepovedl - Simon & Garfunkel a Cohen to bylo šlápnutí do hovna. Při srovnání se skvělou adaptací Sin City jsou i ty dvě hvězdičky moc. Kdo chce zabít Jessii je mnohem větší zábava.

Millerovi na tripu (2013)

Ani jsem se na tuto "komedii" nevydržela dívat do konce - na rozdíl od tady přítomných pánů ( přidělujících zjevně v tomto případě hvězdy za striptýz a sexy postavu J.A. ).

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Tedááááá - velké překvapení. První povídka bez zaváhání za pět, druhá ujde i když má celkem předvídatelný konec, třetí nenadchla - bez ní bych dala plný počet.

Gravitace (2013)

Možná i maximum, kdybych viděla v 3D a bez Sandry. Vizuálně i technicky dokonalé (asi až moc vzhledem k mému klaustrofobickému pocitu během a po filmu). Nevím proč, ale vadila mi Sandra jako dr.Ryan - a pak i ten její něuvěřitelný, několikanásobný hollywoodský šťastný konec, který trošku pokazil celkový dojem z filmu.

Dotek Medúzy (1978)

film jsem viděla před mnoha lety v kině - pamatuji si, že cestou domů jsem šla s hezkou husinou a co nejdál od všech vysokých budov

Maskovaná milenka (1940)

Jedna hvězda za kostýmy. Jinak jsem se málem z toho naivně přeslazeného "romantického" kýče pozvracela. Špatný herecký výkon Lídy Baarové byl asi poznačen nízkou konzumací alkoholu v průběhu natáčení. O výroku, že film byl nadprůměrný lze s úspěchem pochybovat.

Časové pásmo bylo změněno