Kingsman: Tajná služba (2014)

MiSpa jen 65% - to je náznak, že půjde o výborný film a je nezbytné se na něj podívat. :)

Stážista (2015)

Neurazí, ale ani zvlášť nepotěší. Nebýt typického amerického konce - možná by bylo o jednu hvězdičku více.

Proroctví (2009)

opravdu škoda, že ten konec zkazil celkem zajímavý film

Jupiter vychází (2015)

zklamání - a tak jsem se na to těšila, závěr jen potvrzuje "úroveň" celého snímku. za takto vyhozené peníze by vyšlo pár mnohem lepších filmů.

Mars a Avril (2012)

nenazvala bych to originální vesmírnou féerií, ale nudnou splácaninou hrající si na něco víc. nevydržela jsem ani půl hodiny. ani vizuální stránka a ani nápad tvorby hudebních nástrojů podle živých modelů to nezachránily.

Nejvyšší nabídka (2013)

Od začátku jsem věděla o co půjde, ale to nic neubírá na celkové atmosféře a pocitu z filmu. Rush je skvělý, ale bohužel Sylvia Hoeks působila na mně jako rušivý element a ubrala filmu hvězdičku. Trpaslice měla dostat větší prostor :)

Anthony Bourdain: bez předsudků (2005) (seriál)

Anthony není žádný suchar a má opravdu charisma.... umí si užívat na zajímavých místech světa -(evidentně nejen dobré jídlo a pití).

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

"Okouzlující gurmán Fred Chesneau se domluví v jakémkoli místě naší zeměkoule plné chutí a vůní!" No nevím komu přijde Fred jako okouzlující gurmán... sní cokoliv a permanentní žvatlání dospělého chlapa mě teda vůbec neokouzlilo. sympatické jedině to, že necestuje po profláklých destinacích.