• Krátkometrážní

Mumie (1999)

Svojho času sa mi film "setsakramesky" páčil to som mal však 9 rokov keď som ho videl niekdy v roku 2001. Nieje to zase také zlé taká lepšia televízna jednohubka na večer pri markíze + sú tu dosť slušné efekty . Film si robí srandu sám zo seba a vážne sa neberie to je asi ten dôvod dosť slušného hodnotenia na CSFD

Nekonečný příběh (1984)

Ani sa nedá spočítať koľkokrát som videl túto rozprávku na starej VHS spolu s filmom Legenda ako dieťa. Nie!!!!! určite sa to nedá. Krásne spomienky na detstvo. O to horšie som zniesol hnusné pokračovania ktoré tomuto výbornému dielu nesiahajú ani po päty. Na postavy Nočného hejkala či kameňožrout a Gmorka sa nedá zabudnúť

Unplugged (1989) (seriál)

Mtv a všeobecne takéto načačkané hudobné koncerty nemusím avšak vynikajúco tu zahrala Nirvana a pre mnohých neznámi vynikajúci gitarista Stevie Ray Vaughan a keď nad tým tak uvažujem ani KISS neboli zlý Unplugged Jimmiho Pagea a Robeta Planta som nevidel tak to zatiaľ vyzerá na tri.

Herkules (1995) (seriál)

Ako malý som tento seriál zbožňoval , dosť často som sa na Hercula aj hral. Prvá séria nemá chybu tej by som za výborné spomienky vystrelil aj 5 hviezd v každej časti hrozná príšera , či to bola hydra kentauri, Minotaurus morské hady draci no pre decko ako ja to bol epický zážitok s nostalgie by som si prvú sériu kľudne zopakoval, avšak kvalita ďalšími sériami prudko klesala, a neskoršie ma to prestalo baviť.

AC/DC: Family Jewels (2005) (video kompilace)

Na tomto dvojdisku som si dosť často vychutnával ACDC vybrané videoklipy a live vystúpenia sú tie najlepšie čo mohli s tejto rockovej skupiny vybrať , Najviac sa mi páčili videoklipy s obdobia Highway to hell a čiernočierne vystúpenia Black in Black slabšie veci boli videokilpy s 80 rokov s obdobia Blow up your video či Who made who.

Xena (1995) (seriál)

podstatne slabšie ako Hercules ako malí som to sledoval , ale už vtedy mi bolo jasné že to nie je nič extra dokonca ani na televízny seriál klady sú že v ňom vystupoval brat slávneho režiséra Sama Raimiho Ted Raimi a jeden s mojich najobľúbenejších hercov Bruce Campbell Legenda s trilógie Evil Dead , ale to je asi tak všetko.

Mafstory (2006) (seriál)

Rodina Molnárovocov.. (to som aj ja :-)) mafiáni s južného slovenska sú mi naozaj k srdcu blízky .. Po susedoch asi jediný seriál ktorý stojí za 4 hviezdy. Vulgárne vyjadrovanie kšefty s podsvetím, a zopár naozaj kvalitných hercov pozdvihuje seriál o úroveň vyššie a možno aj o dve ako napríklad kopírujúci Profesionáli s poslednou veľmi úbohou sériou.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Televízne noviny: Dianie na Slovensku a vo svete..média formátu ktoré neuznávam.

Mlčení jehňátek (1991)

Som milovník hororov ,a však tento som videl až nedávno.. neviem Hopkins je dobrý to syčanie je originálne úchilný vrah tiež, ale na 5 oscarov mi to neprišlo ani tá herečka nebola podľa mňa nič extra, tak ale uznávam zlé to nie je práve naopak, vďaka Hopkinsovi.

Pan účetní opět zasahuje (1999)

uf hodnotenie CSFD ma až zarazilo. Fantozzi a jeho tragikomický život !!!celá séria nemá podľa môjho názoru žiadny až tak hrozný film aby patril ku top najhorším filmom. V tejto časti sa fantozziho trápenie ani po smrti neskončí pretože ho chudáka naklonujú a trable môžu pokračovať a jeho kultová rola.