Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

další z řady těch trapných,laciných amerických rodiných komedií,které celou stopáž děsne prudí dementním humorem,občas se snaží získat oko puberťaček nějakým tím zamilovaným teenagerem,občas špetka fekálního humoru a na konci ubohá moralitka a dojemné,srdcerivné objetí.pitvořící se williams dávno nemá štávu.zbytečná blbost,vhodná pro diváka od 5 do 10 let,nebo káždého dospělého s lehkou mozkovou disfunkcí.otravné a trapné.

Černé ovce (2006)

děsně blbej scénář,toporné dialogy,směšní herci a hlavně spousta zabitých možností.člověk by řekl,že když bude koukat na film,kde vraždí ovce(už jen to že sem si nikdy nemyslel,že budu psát jak vraždí ovce:-DDD)tak že se dočká spousty legrace,bohužel opak je pravdou,nuda střídá nudu a trapností se nešetří.jednu hvězdu za scénku z bečícím psem,jinak velice zabitý potenciál.

Krutá rasa (2006)

levnější,leč překvapivě zábavný skoro horor.scénář i postavy jsou sice občas neskutečně blbé,scénář dětinský a neuvěřitelně předvídatelný,však jako celek to nevyzní úplně blbě a asi tomu hodně pomohlo pár piveček a jointíků s přátely.

Repo Men (2010)

průměrná sci-fi,která je v podstatě založená na muzikálu repo!genetická opera.film docela slušně rozjede zajímavou myšlenku,může se pyšnit i dobrou akcí a černým,brutálním humorem,ovšem v celku film občas nudí a já opravdu nemám rád juda law.nezachrání to ani zajímavý,leč děsně předvídatelný konec. 5z10.

Ctihodný občan (2009)

výborně napsaný i zahraný film.pořádna dávka brutality a řádně drsná pomsta,butler podává skvělý herecký výkon,bohužel film nakonec pohřbí až moc slušný závěr,po všech těch brutálních činech pomsty,jsi to mělo udržet tu ironickou laťku a všechno mělo vyletět do vzduchu.bohužel se kurt wimmer rozhodl nasadit morální konec o velké změně člověka...škoda.

Vikingové II (2008)

nechť zhyne český distributor:-)film nemá samozřejmě nic společného s vikingy banderase,které se paradoxně taky nejmenují vikingové:-)no nic.caviezel si špatně nevybírá,to my víme.ač se jedná o dvd film z menším rozpočtem,kvalitativně je hodně nad průměrem.na dvd film nečekaně silná výprava,dobré kostými ale hlavně i efekty.co se tyče lehce moralizující pointi scénáře přivřu oko a bavim se perfektním výkonem caviezela a solidně odsýpajícím sci-fi.outlander je film,jenž bych z fleku poslal do kin,například solomon kane,určený pro kina,nedosahuje kvalit outlandera naprosto v ničem,ať je to scénář nebo kvalita efektu,či již zmíněné výpravy.jo hold je takovým dalším,zbytečně nevýrazným filmem,při čemž je to nadstandartně záživná sfi-fi.

Mrtvý vesmír (2008)

vyloženě fajnšmekrovka pro věrné hráče herní předlohy,nebo opravdu zarytých milovníku sci-fi.zdařilá animace i zajimavě pojatý příběh,dělají z dead spaceu lehce nadprůměrný animáč.UPOZORNĚNI:film není opravdu vhodný detěm do 12 let:-DDDDD

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

nejprázdnější film všech dob.naprosto o ničem,bež špetky jákéhokoliv napětí,akce,humoru nebo snad hereckých výkonů.naprosto zbytečné pokračování velice vtipného kultu,které je úplně filmařsky prázdné,jako krabička kondomů barneyho stinsna.

Spider-Man 3 (2007)

rozvleklé a nudné zakončení,celkem vydařených dvou předchůdcu,srdceryvné usmíření s goblinem je k smíchu.nebýt černého spidermana,asi bych šel i níž.po 1a2 fuckt ostuda.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

po jedničce nekotrolovatelný sešup dolů,zatímco se v jedničce děli šílené věci,měli ale pevnej podklad a příbeh,ve kterém o něco šlo.neveldine a taylor jen natočily tuny nechutnejch sraček,pár mučení,hoření,pálení,sekání a mrdání a pojmenovali to hight voltage.křečovitý a smutný konec cheva big cocka cheliose.