Strážci - Watchmen (2009)

2 hvězdy za Rorschacha a pasáže s ním , které byli zajímavé, temné a drsné. Ale zbytek je neuvěřitelně natahovaná nuda , která vypadá jako by patřila do úplně jiného filmu. A ta stopáž je zničující.

Kráčející skála (1973)

Prihlednu k tomu že je to prostě 50 let starý film. Proto dám ty dvě hvězdy. Ale oproti remaku s The Rockem to má o 40 minut delší smrtící stopáž. Hrozně se to vleče , nic moc se tam neděje. Škoda, vždycky jsem to chtěl vidět.

Smrtící bumerang (1996)

U filmu který vám utkví v hlavě a v myšlenkách se k němu vracím nemůžu jinak než 5*

Muž bez tváře (1993)

Gibson je výborný herec. Je to i skvělý režisér, když se zrovna nesnaží za každou cenu šokovat. Krásné ukázáno jak je tenká hranice mezi tím co je pro lidi normální. A když uz je to pro okolí neznáme příliš uštvou člověka jako psa.

Superman a Lois (2021) (seriál)

Když zkřížíte Krok za Krokem, Beverly Hills 90210 se Supermanem. Dostanete tenhle seriál.  Není to zlé, i když trochu dětinské a jednoduché. Netuším jestli existuje komiksová verze Supermanova návratu do Smallville. Ale komiksové příběhy jsou víc ujeté a naivní. Takže tohle je taková verze mezi.

Black Adam (2022)

Našel jsem si cestu k novým komiksovkám a jsem rád. I když je to všechno na jedno brdo , tak u toho člověk vypne a jen se tak dívá. Ta potitulková scéna je skvělá. Jsem zvedavý jak se to vyvine.

Memory (2022)

Liam přeci jen ještě v těchto "Vzpomínkách" dává vzpomenout na svý starý dobrý akční časy. Lepší než většina jeho posledních kousků .

Dannyho parťáci (2001)

Hodně známých , hlavně pro ženský krásných ksichtů ale po celý film jsem měl pocit že už jsem to někde viděl. Nic jiného a nového film nenabízí. Řemeslně je to jistě natočené dobře ale na takové obsazení je to málo.

Jan Žižka (2022)

Je škoda že skvělý čeští herci se tu většinou jen mihli a to včetně samotného krále Karla Rodena. Chápu že v zahraničí film může vydělat peníze a české tváře by je moc nepřitáhli. Ale i tak mi to přijde škoda . Další mínus dávám za to že film je z doby kdy se o Zizkovi nic neví a ne z jeho nejslavnější éry a skutečných událostí. Ale je to natočené hodně dobře na české poměry, jen jak říkám , škoda že toho Českého tam je pramálo. Možná by stálo za to ubrat na financích a nebát se natočit opravdu český film. Myslím že herců máme dost, ne jen Trojana , Geislerovou a Čermáka kteří hrajou ve všech filmech za posledních 15 let.

Elvis (2022)

Hodně zajímavý pohled na život Krále. Ukázka toho že jak máte na něco talent a nedáte si pozor, tak se vždycky objeví pijavice co vás vysajou a zničí.