Thor: Ragnarok (2017)

Původně jsem tenhle film viděl na půl oka a vubec mě to nezaujalo, přišlo mi to všechno jako kýč. Ale jelikož jsem se rozhodl že dám celej Marvel vesmír , tak muselo dojít i na Ragnaroka a je vše naprosto jinak. Hlavně spoustu vtipných scén, převážně s Hulkem. Změna hodnocení je jasná 👌

Liga spravedlnosti (2017)

Největší štěstí měl tenhle film v tom że den předtím jsem klukovi pustil a koukal s ním na Thor: Ragnarok větší hovadinu aby člověk pohledal. Tohle je prostě "oldschool" komiks. Ty lterý jsem měl rád. Kdyby ještě více vyšperkovali nástup Supermana, dal bych i pět. Není to jen digitální bordel, má to aspoň trochu děj, člověk se v tom neztrácí a k tomu Khal Drogo!

To (2017)

Na to co se z toho dělá?? :-/

Cizinec ve vlaku (2018)

Na konci mě nasralo že padouch aby zabil jediného svědka, který neví jak padouch vypadá, protože mu neviděl do tváře, tak se rozhodne že ho zabije před dvaceti svědky kteří už mu do tváře vidí ??!! To bylo tak jediný, jinak je to lepší než Teror ve vlaku s Van Dammem (jenže to je asi všechno) Ale o něco horší než NON-STOP s Liamem, Nonstop měl větší drajv a napětí. Bitky byly jedny z nejhorších , jak z Avengers či z podobného nesmyslu. 70% celkem odpovídá, hlavně za Neesona kterého mám rád.

Zabiják & bodyguard (2017)

Skvělá komedie, akce tu sic je taky ale tenhle jednoduchý humor já můžu. Jackson si hraje to svý a role mu je napsaná na tělo. Chemie mezi oběma hlavními borci funguje skvěle!

The Punisher (2017) (seriál)

Po prvním dílu, který byl natočen v old school stylu s jednoduchou zápletkou a hutnou atmosférou jsem čekal trochu něco jiného, pár dílů se i dá označit za nudné. Ale jinak se mi to líbilo, škoda že už je konec :-) zkusím asi Daredevila, kde je Frank Castle součástí ;-)

Instant Death (2017)

Tu hnusnou scénu tam já nepotřebuju. Nemám to rád. Ale je fakt že pak divák nesnáší záporáky o to víc! Je to typický akční céčko. Příjemně mě překvapily akční scény a bitky, vypadali solidně i s obrovitým Ferrignem, dobře se mu přizpůsobily. Dávám 3* už jen za to že dali Louovi v jeho věku šanci na akční film. Neherci a blbý dialogy to trochu srážej, ale i tak jsem spokojený, víc jsem nečekal!

Jezero smrti (2008)

Film super, ale ten konec, nekonec mě nasral. Sorry jako!

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Skvělý námět, nápad chcete li. Postava Joa Carrola skvělá v prvních dílech, v dalších se ze syrového, inteligentního, sériového vraha, stává labilní primitivní hňup. Co tomuhle seriálu strhává body je stupidní chování většiny postav - Přijedu se zásahovou jednotkou , po zuby ozbrojenou ale vydám se do chodeb sám hledat kult čítající desítky zabijáků. Nelogičností a hloupého jednání je moc. Jinak to má náboj i akci, Kevin Bacon to ale sám neutáhne a všechny postavy vám jsou jedno, nikdo o koho by jste se báli. 1. série - 80%

Americký zabiják (2017)

Velké zklamání, první trailer který jsem viděl sliboval klasický akčňák, výpravu za pomstou zavražděné snoubenky. Ona se z toho zvrtla moderní slátanina s debilními dialogy, zase šlo o plutonium, jaderný bomby jako všude. Film ve kterým i jindy skvělý Michael Keaton vypadá jako ochotník je špatný od základu. Začátek super, od 15. Minuty strmě dolu! Adkinsův štěk jako bonus. 40%