Mike Tyson: Naprostá pravda (2013) (pořad)

Ladies and Gentleman, your welcome heavyweight champion of the world!!!!! IRON MIKE TYSOOON. Železný Mike, Zvíře, "Nejzlejší chlap na světě" Mike Tyson je pro mě největší boxer všech dob a rád bych viděl souboj v jeho nejlepších letech proti dnešnímu Wladimiru Klitschkovi, bohužel nikdy nikdo neuvidí. Tyson tu vypráví příběh jeho cesty životem, veřejně odmítá znásilnění Desiree Washingtonové za které si odseděl tři roky a už nikdy to nebyl po návratu z basy ten starý Mike. Podotýká že dnes je kamarád s Holyfieldem kterému se omluvil za exces s uchem. Hráblo mu. I když je to jistě buran, kdo z nás není a kdoví jak by jsme se chovali vydělat tolik co on. A media umí nafouknout všechno.

Špion, který mě miloval (1977)

Bondovky mají komiksový nádech víc než cokoli jiného. Stromberg je takový druhý Blofeld, má to náboj a ubíhá. 65%

Kličko (2011)

Skvěle odvyprávěný příběh dvou neskutečných legend. Chvílema jsem měl husinu, box miluju a u Klitschků je zajímavé že jsou to i velice inteligentní lidi. Neutáhl je Don King na vařený nudli a dnes jsou miliardáři. A kdo si myslí že měli na růžích ustláno ať si to pustí

Muž se zlatou zbraní (1974)

Jeden uživatel tu píše že měl problém se dostat do příběhu, já to mám takhle s každou Bondovkou ale s touhle zase naopak ne. Sice jsem nepochopil to s tou energetickou krizí, ale budiž- psycho vrah chtěl zabít Bonda a tak to beru. Jinak slečna Goodnightová byla jelito neskutečný typická představitelka blbý bloncky.Že si tohle dovolí dát jako agentku nepochopim. 65%

Osm statečných (2006)

Filmy se psy miluju, sám jich mám devět ;-) vidět tenhle jako dítě byl bych nadšený, dnes krátce před třicítkou přeci jen na to koukám jinak. Film je inspirován skutečným příběhem, ve skutečnosti ale žádný ze psů nepřežil, to proto že psy se chovají přeci jen odlišně než ve filmu. Nejvěrnější případ jak by to asi dopadlo ukázal Starý Jack který žalem zůstal na místě a umrzl. Jinak je to moc hezký film který si méně jak 85% nezaslouží...... čest Paulu Walkerovi.

Žít a nechat zemřít (1973)

James Bond tentokrát proti zlým Woodoo černochům. Moore vůbec nevypadá na 46 let a jako "nový" Bond se mi líbil. Nemůžu si pomoct ale zatím u každé Bondovky jsem měl pocit že některé scény z různých koutů světa jsou prostě jen na efekt a jen proto aby potkal některou z Bondgirl a mohli mu ji zabít. 50%

Diamanty jsou věčné (1971)

Connery je zpátky aby zůčtoval s Blofeldem, jeden z těch příběhově ,dějově lepších filmů o Bondovi s Connerym. 65%

John Wick (2014)

Průměr, film nenabízí nic, ale absolutně nic nového, nezvyklého nebo neočekávaného. Příběh je klasika akorát kromě manželky, která už je mrtvá, mu zabijou psa. ( Sám mám psů devět takže sem s ním cítil :-) ) Keanu je dobrej, snaží se a hází dobrý ksichty. Takovej akční film který sám sebe nebere moc vážně a vznikl jen proto aby byl nic víc nic míň. 60%

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Lazenby mi nevadil, dokonce mi přišlo že se na Bonda i hodil. Sice to asi není takový fešák jako Connery, ale je to urostlý chlapík. Hláška o Connerym na začátku mě pobavila. Jen co nechápu jakto že Blofeld Bonda nezná, když už se viděli v minulém díle v té sopce. Kdo mi to může vysvětlit nechť mi prosím napíše do zpráv. Jinak mě to nijak nezaujalo, takový typický praštěný příběh o ovládnutí světa. Je to prostě Bond, ty filmy mají zvláštní atmosféru, ale jenom ta mi nestačí. Koukám na všechny protože jsem zvědavý kdy přijde ten který mě chytne. Jako úlpně první jsem tehdy viděl Casino Royal a byl jsem nadšený. Po letech jsem se odhodlal že tu sérii dám celou a pak můžu posoudit který je nejlepší. zatím jako představitel vede Craig, a film právě CR.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Rozhodl jsem se ze konecne dam vsechny legendarni Bondovky a tak davam minimalne dve tri tydne :-) u techhle starych mi bohuzel pripada ze pribeh na dvacet minut roztahaj do dvou hodin a spousta scen je nic nerikajicich, nikam nespejicich proste zbytecnych. Jinak na me z nich dycha zvlastni aura toho fenomenu a proto i kdyz me nijak neoslnujou proste se tesim az si pustim dalsi. Tady byl aspon namet o snaze rozpoutat treti svetovou takze to jisty pribeh melo. 50%