Wataši ga motenai no wa dó kangaete mo omaera ga warui! (2013) (seriál)

Je to skvělé. IMHO krásná animace a zajímavé pohledy "kamery", např. ten kdy vidíme jejich pokoje z naprostého nadhledu. Ten se mi líbil. Jinak nejradši mám toho jejího bratra, ten je opravdu skvělej. komentář dodělat.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál) odpad!

Stydím se za to, že jsem na to koukal, ale mnozí z vás moc dobře ví, co s člověkem udělá nuda u televize a každodení příchod ze školy, lehnutí na gauč a zvednutí za 3 hodiny. Asi jsem musel být fakt líný prase, že jsem se nezvedl, i když na scénu přišlo tohle. Varuji široké okolí před tímhletím!

Fight!! (1993)

Animace až na pár záběrů hrozná. Příběh na nic. Dokonce se mě to i dotklo, neboť cvičím s katanou a tady jediné, co udělal bylo vlastně nic. I těch půl hodiny je ztráta času.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Poznámka pro mě: předtím než tohle zkomentuješ koukni se na pár dílů znovu aby ses dostal do geniální nálady a paksi přidj tu půlku uživatelů co jsi teď vyhodil q pak si přečti jejich hrozné komentáře a znovu je s pocitemkrásné pomsty vyhoď a pak napiš komentář

Herečka tisíciletí (2001)

Tenhle film se mi hodnotí těžko, od režiséra jsem viděl již Papriku a ta se mi moc líbila. U nás doma máme dvě konstrukce s poličkami jednu dřevěnou: má čtyři poličky vyrobené každá ze tří latěk, dřevo nejspíše borovice, drží jí čtyři vertikální laťky se zářezy, ve kterých jsou už další prkénka, která drží poličkové laťky. Máme jí už léta, znám každičkou spáru i ty nejmenší suky. Miluji její žlutou barvu laku. A druhou železnou: má též čtyři poličky, na téhle miluji její konstrukci, která kasně značí mozek a jeho přímočarost. Tahle konstrukce nebyla vyrobena srdcem, ale hlavou. Hlavou, která je sídlem lidského rozumu. Její nerezová ocel dokáže překonat věky. Má jen jedinou chybu, její hrany jsou ostrné. Nevím úplně přesně, která konstrukce je který film. Nejspíš Paprika bude ocelová, jí jsem dal ***** rozumem, za její promyšlenost, přímočarost a ostrost. Potom by byla Sennen joyu dřevěná, viděl jsem v ní hodně nedokonalosti, ale mé srdce mi zabránilo tomu cokoliv ubrat. Obě ač se zná, že nemají nic spoločného, mají společné jedno: vždy na ně budu sentimentálně vzpomínat.

PSY: Gangnam Style (2012) (hudební videoklip)

Mě se to líbilo. Bylo to zajímavý a asijský. Ne že by všechno z asie bylo čupr, ale dost často se mi to líbí víc. Tohle jsem viděl hned několikrát a líbilo se mi pozadí celého klipu. Byly to normální místa, ne žádný tisíckrát viděně stavby. Opravdu tyhle místa se mi velice líbily.

Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

Bylo to dobrý, kvalitní všechno. Na nic si asi nemohu stěžovat, ale ten plagát strašně zavádí. Srazil jsem tomu jenom, protože to nesplnilo moje očekávání. Čekal jsem MICHELLANGELA a přišel Leonardo. Víte jaký je v nich rozdíl? Ne? Je to v dynamice. Leonardo dělá svůj krásný lehoučký šerosvit a Mistr do toho jde naopak tvrdě: dynamika, emoce, pohyb. Kdežto Leonardo: jemní chlápkové jako ženy, malé kontrasty. To mě fakt nebaví. Víte, co jsem si představoval, když jsem ty dva viděl hrát na housle na tom plagátu, to houslové sólo z Bleache, myslím. Dynamické a rychlé. Místo toho nějaký pomalý romantický něco. Prostě přesný opak. Proč se příběh tak táhl? Proč to bylo takové smutné? Proč se jí třeba nesnažili najít a místo toho se rozešli. Je tu hodně proč. SPOILER a i když to samozřejmě, to ani není spoiler, končí dobře, byl jsem smuten, ale neměl jsem k tomu důvod. KONEC SPOILERU. Nejsem si jistý, jak to mám hodnotit. Nemuselo to být takový pomalý, melancholický. Už od začátku vás příběh drasticky tahal do pláče a to já zrovna nemusím. Takže konečně: za příbě uberu * a za hudbu uberu *, nic se s tím nedá asi teď dělat.

Baccano! (2007) (seriál)

Úžasné! Já jsem se teda nestrácel, děj mi připadal chápatelný a úžasný. Dokonce, co se stopáže týče, mi poslední dva díly přišli skoro navíc. Nejraději jsem měl, krom těch dvou lupičů, asi toho starýho dědka, ten byl drsnej. Moje nejmíň oblýbená postava asi Jacuzzi (jestli to píši správně), protože, a to se dá čekat, skoro pořád brečel. Já takovýhle postavy moc nemusím a vtipný mi nepříjdou. Ale ostatní byli super. Všechny ty dramatické změny a příběhové kotrmelce, prostě super. Jo a když se nad tím teď zamýšlím, ještě mi vadila Chane a ten její bratr, byl to bratr nebo otec? Ty jejich věčné mystické domlouvačky, to mě nebavilo. A ještě animace a provedení, to bylo taky super. Jo takhle, teď mi to došlo (při psaní komentáře hmmm, rychlej). Ty díly, co mi přišlky na víc, byly ova, tak to jo. Seriál snad stihl úplně všechno, co se dalo a na dobrou radu, kterou tímto posílám dál, jsem si to shlédl najednou, prakticky bez přestávek. A moje nejoblýbenější část z těch čtyř? Určitě vlak, ten byl nejpropletenější a nejdynamičtější. Musím dodat, že už dlouho hledám opravdu dynamické ( pozor "nekýčové") anime a tohle je to, co jsem hledal. Konečně MICHELLANGELO a ne Leonardo.

Zabijácké klany (1976)

Hodně se mi to líbilo. Všechny ty zrady, intriky a vraždy, příběh byl famózní. Ale asi by to nedosáhlo *****, kdybych se na to nekoukal s českým dabingem, který byl úplně příšerný. Jak může matka ve staré číně říct svým dětem: "Děti, tady máte limonádu." Co to je? Říkal jsem si, že ten film na těch pět * možná v originále bude, nechtěl jsem tomu křivdit. A závěr, který se mi také hodně líbil rozhodl. Ale fakt nekoukejte na to v češtině. Věty jako: "Pojďte sem, budete zabiti!" vám to akorát tak zkazí.