Noc je ještě mladá (2011)

Co znamená, že se vám film líbil? Cítíte se skvěle a pustili by jste si ihned druhý díl? Obě tyto věci se mi staly. Na první pohled z béčkové komedie se pro mě vyklubala báječná podívaná, na kterou nezapomenu.

Con Air (1997)

Tak myslím si, že se jedná o nejlepší Cagův film a já jsem si toho herce, nevím proč, oblíbil. Každopádně se mi podívaná líbila a nenudil jsem se. 90%

Noe (2014)

Líbily se mi obrazy v průběhu příběhu i rychlé střihy v povídání o vzniku světa. Ale zbourání celého biblického příběhu a přidání nesmyslů se mi moc nelíbilo.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Nemůžu říci, že by se jednalo o špatný film, ale... Nicméně se mi líbila volba mezi osobním životem a prací. Dále myšlenka, že i při rozhodnutí splnit šéfův úkol, máte vlastně na výběr.

Pojedeme k moři (2014)

Docela jsem se na to těšil. Dále jsem si myslel, že dokážu docela dobře posoudit kvalitu filmu. Ale tady vůbec nedokážu objektivně hodnotit. Jediné, co vím, je, že jsem se po 20 minutách začal nudit a trvalo to až do konce...

Robocop (2014)

Další film, který je typický pro dnešní filmy. Je to zaměřené na efekty a herecké výkony (hlavně hlavní postavy) za moc nestojí. O ději ani nemluvě. Ale ty efekty se hochům docela povedly a film jsem si docela užíval do chvíle, kdy jsem jen seděl a užíval si je. Pak jsem o tom začal přemýšlet... 70%

Hračky (1992)

Právě jsem zhlédl velice zvláštní podívanou. Pokud chcete vědět o čem to je, tak se stačí kouknout na prvních 10 minut a zaměřit se na otce a syna (Robina Williamse). Jestli se vám jejich druh humoru bude líbit, tak má film vyhráno a pokud ne, tak doporučuji raději vypnout. Myslím si, že se jedná o podobnou věc jako u Spielberga - buď to pochopíte a líbí se vám to, nebo přesný opak a říkáte si, co jste to viděli za kravinu. 70%

Poslední Mohykán (1992)

Dobrý film z doby, kdy se ještě dobré filmy točily. Děj zasazený do boje Francouzů s Angličany, kdy se do toho všeho ještě přidávají indiáni. Hudba parádní, skvěle se hodila. Krásné scenérie přírody v kontrastu s bitvami. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, které jsem viděl.

Collateral (2004)

Pěkná akční střílečka s dobrými myšlenkami. Něco mi tam do sebe přímo nezapadalo, ale jinak rozhodně jedná o dobrý film. 85%

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Akční bomba. Tom to zahrál parádně a bez servítek. Bylo to zamotaný akorát, akce tam bylo dost a těch smrtí taky přiměřeně, takže jsem byl spokojen. Jack Reacher mě dostal a budu si ho pamatovat.