• Krátkometrážní

Sněhurka (2012)

Po dopozeraní tohto filmu som bol sklamaný. 57 percent pre mňa znamená, že film je celkom dobrý, síce ničím neočaril, ale nič nepokazil. Skutočnosť je ale iná: miestami vtipné (mnohokrát ale až príliš nútený humor), ale miestami som zaspával. Zopár scén by sa dalo vynechať, pretože do príbehu vôbec nezapadali. Hudba tiež nič moc, najmä pesnička na konci filmu sa mi vôbec ale vôbec do príbehu nehodila. Neviem, možno som tomu filmu nepochopil (alebo som po úvodnej polhodinke ani nechcel pochopiť), ale nedá sa zaradiť inak ako niekde medzi 1 až 2 hviezdičky, o malý kúsok bližšie k 2.

Drive (2011)

What the ****? Ako je možné, že tento film má toľko percent? Jediný dôvod prečo to nieje ohodnotené ako odpad je, že tam bolo zopár zaujímavých scén, ale to je asi tak všetko. Hlavný herec ktorý na každú otázku odpovedá päťsekundovou pauzou a následným "yeah", dej ktorý je až hrôzostrašne nezaujímavý, policajti ktorí každý deň nachádzajú pár mŕtvych tiel sú "neviditeľní"... a to je len špička ľadovca dôvodov prečo tento film je jeden z (ak nie aj najviac) najpreceňovanejších filmov aké som kedy videl.