Anděl Páně (2005)

Ani jsem nedoufal, že by v ČR mohl vzniknout takový film.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Abrams mě opravdu dostal, přesně tak si představuji kalitní sci-fi. S původním Star Trekem, nemá moc společného, ale to nevadí.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Podle mě nejlepší seriál v historii, no jen uznejte co je lepší, než M.A.S.H. vTIPNÉ A ZÁBAVNÉ, ikdyž uznávám, že ke konci to pomalu upadalo.

Události (1993) (pořad)

Dávám pět jen z toho důvodu, protože to jsou nejslepší zprávy v ČR a Slovensku. Ukázka jak by se měla dělat publicistika, moderátoři jsou nezaujatí a to je dobře, vypadají normálně a vyjadřují se zdvořile a slušně. GOOOOOD...........

Zkrocená hora (2005) odpad!

Tento fim, už nechci nikdy vidět, z těch postelových scén se mě dělalo na zvracení. Odpornost .

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tak dobře jsem se dlouho nepobavil. Skvělý film. Miluju anglický humor se, kterým se v tomto filmu nešetří a v podání Somona Pegga a Nicka Frosta to nemá chybu.

Re-Play (2009) (pořad)

Nejlepší herní pořar v ČR

Městečko South Park (1997) (seriál)

Seru na vás, já jdu domů. Boží seriál se skvělými nápady. Děti chytřejší než jejich rodiče a dospělí s IQ mínus nekonečno, tohle prostě nemá chybu. Některé díly jsou geniální jak svým nápadem tak se svou skrytou genialitou. Hlášky, které nemají chybu, různorodé postavy atd. atd. atd. Těch hlášek bych mohl vyjmenovat snad tisíc. Na tohle se vyplatí podívat s českým dabingem a to kvůli sprostým slovům. Česky je to prostě brutálnější, když vám někdo řekne česky s plnou hubou například slovo k....va. , zní to prostě lépe než jakěkoli anglické sprosté slovo, a to také díky různorodosti českého jazyka. Kdyby jste takový seriál natočily před 30 lety tak už tady nejste.

Na vlásku (2010)

Na vlásku je můj nejoblíbenější animák, který jsem viděl. Doporučuji podívat se na film s originálním dabingem kvůli zpěvu. Český dabing je, ale také kvalitní. Originalní film se skvělou animací a postavami a ten kůnˇco si hraje na psa je prostě brutální.

Konečná (2013)

Povedený akční film, hodně výstřelů, rychlá auta, mexický záporák a šerif, který je schopnější než celá FBI. Celkově povedený film na který stojí zato se podívat.