Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

V porovnaní s tromi úspešnejšími predchodcami je tento diel naozaj odpad. Zaujímavé ako sa dá zmrviť tak úspešná a legendárna séria. Žiadna poriadna akcia, chýba napätie a koniec je odfláknutý a s veľkou porciou nudy.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Zbytočná rodinná komédia plná blábolov so zúfalou snahou o komické scénky a zápletky. Pripadá mi to, ako keby sa nasilu chcelo natočiť pokračovanie omnoho úspešnejších Ako dostať tatínka do polepšovny a Ako vytrhnúť veľrybe stoličku. Formát týchto filmov táto marná snaha ani zďaleka nedosahuje. Je to proste film o ničom, absolútna zbytočnosť.

Král Galů (2001) odpad!

Nikdy v živote som nevidel horší "historický" film. Ťažko povedať, možno je toto aj najhorší film vôbec, a to som zarátal aj Piraňu 3DD. Od tejto vracačky sa mi definitívne zhnusil Christopher Lambert, dokonca až tak, že už nikdy nebudem schopný pozrieť si od neho nejaký film. Proste tomuto poviem odvykačka. 6-roční herci zo škôlkárskeho hereckého krúžku by podali lepší výkon. Scenár a réžiu ani hodnotiť nebudem, radšej budem počúvať prd vo vetre. Absolútna škoda času a peňazí. Vlastne to je od tvorcov voči divákom krádež, radšej som si mal kúpiť leporelo a celý deň pozerať obrázky pre deti, to by bola zmysluplnejšia činnosť ako pozerať na takúto kolosálnu hlúposť.

Černá díra (2006) (TV film) odpad!

Už dávno som nevidel tak nelogický film. Síce sa pokúša tváriť hrozne inteligentne a dej je popretkávaný vedeckými žvástami. V konečnom dôsledku však film pôsobí hrozne trápne a hlavne nudne. Dá dopozerať iba s veľkým sebazaprením a so špáradlami v očiach, inak garantujem, že divák zaspí už po 10 minútach. Pokiaľ má niekto problémy so spaním a nechce brať rohypnol alebo diazepam tak vrelo odporúčam. Spánok zaručený.

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021) (seriál)

Zaujímavé načrtnutie obrazu postapo sveta a pomerne nápaditý námet. Škoda, že sa to nedokázalo pretaviť do niečo dospeláckejšieho. Niežeby tento detský formát nemal niečo do seba, no predsa len je tu už tá veková bariéra. Decká ale budú nadšené. Možno by som pre nich trocha zjednodušil a zatraktívnil rozprávačský štýl a pridal pár wov momentov. Druhú sériu si však pozriem. Lepší priemer. 65/100

Ratchedová (2020) (seriál)

Pozrel som si dve časti a rozhodol som sa, že nebudem pokračovať. Na mňa až príliš hlúpe, neprirodzene pastelkové, nezáživné a so slabučkou atmosférou. Réžia tiež nič moc a herci hrali dosť divne. Skúste to počúvať so zavretými očami a pochopíte. Hodnotil by som dvomi hviezdičkami, a to je málo aby som seriál dorazil. Strata času.