Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000) odpad!

Extrémne nevkusná zlátanina. Kto rád prdí, zdravie si tvrdí - to je asi hlavná pointa filmu. Ja môžem len dodať, že ešte aj ten prd vo vetre má väčší zmysel a význam ako tento filmový výplod.

Vesmírná exploze (2008) (TV film) odpad!

Po pozretí tejto fekálie sa mi chce zahrabať 3m pod kopu hnoja a ticho zaplakať.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Krásny príklad tragédie, keď niekto chce silou-mocou oživiť neoživiteľné a nadviazať tak na perfektný originál. Nútený humor miestami vyvolávajúci pocit trápnosti a rezignácie. Nuda sa tak stáva neopísateľnou a pozeranie neznesiteľné.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Čím ďalej tým viac sa utvrdzujem, že Zdenek Troška natočil iba jednu vec, čo stojí za pozretie, a síce trilógiu Slnko, seno... To ostatné čo prišlo potom môžme rovno zahodiť do koša.

Pavoukotřesení (2012) (TV film) odpad!

Uff, tak tu sa nepodarilo absolútne nič. Nečakal som nič extra, ale že to bude až tak zlé som nečakal ani v tom najdivokejšom sne. Otrasná réžia, otrasné herecké výkony, otrasný scenár, otrasne zvládnutí pavúci, otrasné efekty a toto všetko obalené jednou veľkou nudou. Keby film tvorcovia poňali ako komédiu a pridali pár smiešnych hlášok tak by to možno, s prižmúrením oboch očí a prekrížením nôh a rúk, za jednu hviezdičku aj bolo, ale takto je to jeden veľký odpad. Najviac ľutujem toho zabitého času, ktorý som mohol venovať inému filmu.

Pavoučí nestvůra (2001) (TV film) odpad!

Je málo filmov, ktoré by boli tak zlé ako je tento. Áno, sú aj horšie, ale tento "klenot" sa ich drží v tesnom závese a dýcha im na krk. Niečo tak neskutočne zle natočené a príbehovo nezaujímavé sa len tak ľahko nevidí. Popravde, čudujem sa tomu "vysokému" hodnoteniu, ktoré tento film má. Celé mi to pripadalo, ako keby si študenti gymnázia krátili čas, cez prestávku vymysleli a zmochlali neskutočne stupídny scenár, potom im babička jedného z nich urobila masku pavúčieho netvora (už maska muchy vo svojej dobe bola o tri triedy lepšia) a hajde točiť film. Neskutočná amatérskosť a strata času.

2 dny v New Yorku (2012) odpad!

Na môj vkus až príliš silený humor, a keď je niečo silené takto už nie je humorné ale trápne. A všetko to bolo korunované totálnou nudou, pričom každá druhá veta bola vo francúzštine. Škoda, čakal som viac, pretože Chris Rock je celkom dobrý komik, ale tu šliapol vedľa.

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Totálna úbohosť pre labilných a precitlivených divákov. Škoda komentovať, názor nech si každý urobí sám.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Asi ťažko hľadať hlúpejší a zbytočnejší slovenský film. Fontána pre Zuzanu mala ostať iba pri jednotke, pokračovania boli už strašný hnus.

Časové pásmo bylo změněno