• Krátkometrážní
  • Hudební

Mortal Kombat (2021)

Základní rysy Mortal Kombat. Musí to bejt v tempu, vyhecovanej soundtrack a sexy Sonyu, která někoho finišuje nohama s roztomilým výstřihem. 1. Tohle rozhodně v tempu nebylo. 2. Ucházející soundtrack pošetřili až na ?? 11 minut ?? dlouhý credits. 3. možná jak to nebylo v tempu, tak jsem ztratil pozornost, ale nevšiml jsem si, že by někoho rozlouskla nohama jak vlašák a div jí nedali chuděře rolák.. Chudák Johnny Cage se sem ani nevešel. Může někdo udělat přes kopírák remake z 1995, prosím ? Ještě za 95$ jablek. PS: Pokud po zhlédnutí MORTAL KOMBAT nemáte násilnické sklony, tak se někde stala chyba.

Otec (2020)

Zřejmě nejvíc frustrující film všech dob.

Létat jako pták (1984)

Vždy mě velice potěší, když ve filmu, ve kterém bych to vůbec nečekal, se objeví nádherné poprsí, nadpozemské kozstvo. Nutno pozastavit a chvíli se kochat, rychle zase utečou.

Země nomádů (2020)

Myslím, že její problém by vyřešilo, kdyby měla víc peněz.

Nebožtíci přejí lásce (1972)

Hodně příjemné poprsí. Musel jsem pozastavit a vychutnat moment okouzlení dosytosti.

Nejkrásnější portrét (1988) (amatérský film)

To je Michal Kratejl, to je můj kamarád, on chlastá, on bejval chytrej, teď dělá plavčíka, protože je vyřízenej. Michale netancuj nahej, nech si aspoň slipy. Fakt. Michal to vždycky první vyndá.