Hellboy: Královna krve (2019)

Nestvůry a příšery byly udělaný parádně,děj taky ušel.Ale ten Hellboy,vypadá jak kdyby 30let dělal někde v dole a pak ho před důchodem pustili.Mohli na něm víc zapracovat,docela mě překvapilo že tam bylo hromady krve.Kdyby si na něm dali víc zaležet asi bych přihodil jednu hvězdičku.

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

U filmů tohoto typu lze očekávat mnohé,člověk si na ty triku už tak nějak zvyknul.Ale když jsem koukal na tento film,lec v čem mě překvapil.A to jsem si myslel že už to ani nejde.Zajímalo by mě na čem jedou scénáristi toho filmu,a pak jak se někdo může nechat ukecat natočit takovej film.Když jsem koukal zezačátku si řikám budiž a pochvíli když jsem se začal ztrácet jako tornádo zrovna vede jestli lávový nebo elektrický to už jsem trochu nedával.A na konci defibrilátor ze žraloků....to už byl hodně těžkej kalibr.Sice je to totální zhovadilost,ale určitě se podívám na další díl.Já si snad i přeju aby nasadili při dalším díle ještě laťku o stupínek víš :-)) A čekám u čím přijdou autoři tentokrát.

Pustina (2016) (seriál)

¨Byl by to pěknej dvouhodinovej film,takhle to bylo zbytečně zdlouhavý,v některé epizody bylo úplně o činěm,bohapusté tlachání.

Čarodějnice (2015)

kdyby byl konec filmu na začátku a rozvinuli to mohla takhle z toho být pěkná podívaná,takhle je to hodinu a půl kýbl nudy a žvatlání skoro o ničem.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Jestli DiCaprio nedostane za tuhle roli Oskara tak snad už za nic,brilantní výkon!!!

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Příště až zas uvidim nějakej film o striptérech,hned to vypínám.Skoro 2 hodiny promarněnýho života nad touhle XXL gay přehlídkou.Divim že,že po těch dolarech se striptéři nesmekali jak museli bejt vlhký od těch paniček co doma maj 120 kilovýho ufuněnýho američana kterej kouká na superbowl.Ještě tam chybělo jak si hoši kouřej č*ráky a hned bych to vypnul.

Oblast 51 (2015)

předvídatelný scénář,ale ten konec mohl být o trochu lepší.Film na zimní nedělní odpoledne.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Toto byl můj první šílený max.Zezačátku film vypadal slibně,vtipné a originální scénky jako byly kojící ženy,ale po chvilce se oči nabažili a pak se neustále scény opakovaly.Jízda-pronásledování-výbuchy..Na to jak to většina hodnotí,pro mě zklamání.Jestli takhle bude vypadat svět po apokalypse,rozhodně chci abych byl mrtví hned po výbudu,jelikož nechci aby ze mě byl albín bez vlasů a k tomu ještě vychrtlina.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Nenáročný scénář,plno akce a má to spád.Nic významného,spíš takový odpočinkový film.